Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost

Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost - Rex Stout | Jesuslecitona.org

...tím klientů. Protože vedení nechce v ústavu, kde žijí velmi staří lidé, vyvolat paniku, najme si na doporučení rabínovy manželky soukromého detektiva, aby celou záležitost co možná nejdiskrétněji prošetřil ... Gambit | Slovník cizích slov ... . Tomu co dokázal, přitom věřil na začátku jen málokdo. Na rozdíl od jiných obřích sportovních projektů, ty jeho končí ziskem. Odbornou veřejností uznávaný špičkový sportovní manažer ale taky třeba vinař - Jiří Hamza bude tentokrát hostem v pořadu Před půlnocí. Kniha Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost která rozmetala ložnici pro hosty ve Wolfově domě, si Pierre Ducos sice přinesl s sebou, ale o sebevraždě nemůže být ani řeč S tak drzým způsobem vraž ... Rex Stout | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Kniha Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost která rozmetala ložnici pro hosty ve Wolfově domě, si Pierre Ducos sice přinesl s sebou, ale o sebevraždě nemůže být ani řeč S tak drzým způsobem vraždy se Nero Wolfe ještě nesetkal....

INFORMACE

AUTOR
Rex Stout
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost.pdf

POPIS

PŘED PŮLNOCÍ Přestože je to génius, Nero Wolfe nemá práci příliš v lásce… Neochotně bere úkol s vražedným termínem a navíc související s nejskvělejší reklamní kampaní století propagující parfém Pour Amour. Jeho klienti tvrdí, že ten případ je naléhavější než vražda. Wolfe je brzy hluboce ponořen do změti intrik a důkazů, zvládá to ale jen tak tak a dokonce i Archie Goodwin je v rozpacích…GAMBIT V exkluzivním a přísně výběrovém šachovém klubu by nikdo nečekal vraždu. Jerin byl jeden z těch géniů, kteří dokáží svůj mozek využít jen u simultánní šachové partie. Naopak Blount je rozmarný milionář, který mu chce drobnou radost překazit. I za cenu vraždy? O tom je přesvědčena policie. Jerina najde otráveného arzénovým koktejlem. Do případu vstoupí lehkým krokem Archie Goodwin a za ním Nero Wolfe.RODINNÁ ZÁLEŽITOST Bombu, která rozmetala ložnici pro hosty ve Wolfově domě, si Pierre Ducos sice přinesl s sebou, ale o sebevraždě nemůže být ani řeč… S tak drzým způsobem vraždy se Nero Wolfe ještě nesetkal. Jeho osobní host, pozvaný do jeho domu, zahyne v pokoji jen pár metrů od velkého detektiva! Pierre Ducos byl číšník z jednoho z nejlepších restaurantů v New Yorku, který Wolfa nesčetněkrát obsluhoval. Vyšetřit tuto vraždu se stane pro proslulého gurmána věcí osobní cti.

Chcete si přečíst knihu?Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rex Stout. Číst Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY