Nebezpečí na vrcholcích

Nebezpečí na vrcholcích - Gary Snyder | Jesuslecitona.org

...mi, smát se žádostivým, svádět nesmělé, utírat špinavé nosy a zašívat roztrhaná trička ... Romanův deník o koronaviru: Horečka, zimnice a 10 kilo ... ... ... Nebezpečí na vrcholcích Autor: Snyder, Gary Nakladatel: Za tratí EAN: 9788090433519 ISBN: 978-80-904335-1-9 Překlad: Snížek, Luboš Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Kniha Nebezpečí na vrcholcích Přidat komentář. witiko. 2 07.02.2019. Tato Snyderova sbírka je pro současného českého čtenáře možná nejpřístupnější, ... Kalamita d1 - vše o tématu - Blesk ... .02.2019. Tato Snyderova sbírka je pro současného českého čtenáře možná nejpřístupnější, protože těží z aktuální současnosti a také je velmi civilní, zmoudřelá, silně zakotvená v životní zkušenosti. ... Nebezpečí na vrcholcích je zatím jeho poslední knihou, vydanou v USA v roce 2004. Prosté, ale vnitřně naléhavé texty i tentokrát osloví všechny, kterým je blízké autorovo desatero: dobírat si démony, zápasit s rozhněvanými, smát se žádostivým, svádět nesmělé, utírat špinavé nosy a zašívat roztrhaná trička ... Řada nakažených koronavirem onemocní během dovolené, nebo výkonu povolání, což představuje nebezpečí zejména pro zdravotníky, policisty a hasiče. Nebezpečnou nemocí se horský vůdce Roman Kozelka ze Slaného na Kladensku nakazil zřejmě v Gruzii, kam zavítal za vrcholky hor. Od 10. března, kdy se vrátil domů do Čech, je v karanténě. Testy u Romana potvrdily koronavirus. Seznámení s některými zásadami vždy zvyšuje...

INFORMACE

AUTOR
Gary Snyder
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebezpečí na vrcholcích.pdf

POPIS

Básník, ekologický aktivista, buddhista a univerzitní profesor Gary Snyder (1930) žije už čtyřicet let uprostřed přírody v Sierra Nevadě. Nebezpečí na vrcholcích je zatím jeho poslední knihou, vydanou v USA v roce 2004. Prosté, ale vnitřně naléhavé texty i tentokrát osloví všechny, kterým je blízké autorovo desatero: dobírat si démony, zápasit s rozhněvanými, smát se žádostivým, svádět nesmělé, utírat špinavé nosy a zašívat roztrhaná trička, posílat filozofy v době večeře domů k jejich ženám, vymáchat byrokraty v řece, brát matky s sebou do hor, jíst obyčejné.

Chcete si přečíst knihu?Nebezpečí na vrcholcích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Snyder. Číst Nebezpečí na vrcholcích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY