Města na planině

Města na planině - Cormac McCarthy | Jesuslecitona.org

...na okraji naší uspěchané civilizace lze snad stále ještě potkat ty, kteří pamatují starý drsný, ale romantický svět ... Na planině 1393/13, Krč, 140 00 Praha 4, adresa - Města a ... ... . Města na planině. Města na planině Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788025702710. Cormac McCarthy. Manufacturer: ARGO. Varianta: Kniha 244 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Města na planině jsou románem o dobách, jež už dávno minuly a po nichž zbyly jen obrazce amalůvky na skalách v poušti. Zároveň jsou však také příběhem o tom, že na okraji naší uspěchané civilizace lze snad stále ještě potkat ty, kt ... Města na planině levně, cena 147 Kč | Srovnání cen zboží ... . Zároveň jsou však také příběhem o tom, že na okraji naší uspěchané civilizace lze snad stále ještě potkat ty, kteří pamatují starý drsný, ale romantický svět. ... Srovnání cen Města na planině. Nejlevnější e-shop TGW.cz. Cena 15 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Závěrečný díl autorovy Pohraniční trilogie svádí dohromady oba přeživší kovboje z předchozích románů: Johnyho Grady Colea ze Všech krásných koní, nyní o tři roky staršího, tedy devatenáctiletého, a Billyho Parhama z Hranice, kterému je teď osmadvacet. Je rok 1952 a pracují spolu na ranči v Novém Mexiku kousek od hranic s Texasem a Mexikem. Města na planině. Cormac McCarthy; rok vydání - 2010. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Závěrečný díl autorovy Pohraniční trilogie svádí dohromady oba přeživší kovboje z předchozích románů: Johnyho Grady Colea ze Všech krásných koní, nyní o tři roky staršího, tedy devatenáctiletého, a Billyho ... Města na planině. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Většina města se nachází na planině podél nízkého pásu pahorků táhnoucích se podél pobřeží. Průměrná výška této planiny je asi 80m nad mořem. Sunderland je rozdělen řekou Wear, která protéká středem města. Tvrdá väzba, Počet strán 295. Dátum zaradenia: 06.12.2019 Města na planině - Cormac McCarthy. Závěrečný díl autorovy Pohraniční trilogie svádí dohromady oba přeživší kovboje z předchozích románů: Johnyho... V městské oblasti se nalézá mnoho vrcholů vyšších než 300 m; mnohá předměstí Kapského Města se nacházejí na velké planině Cape Flats, která spojuje poloostrov s pevninou. Kapské Město leží v subtropickém pásu s dobře rozeznatelnými čtyřmi ročními obdobími. Pumapunku (též Puma Punku, Puma Pumku nebo Puma Puncu, česky brána pumy) je významné jihoamerické před Incké archeologické naleziště monumentálního chrámového komplexu, jedna ze součástí místa Tíwanaku u stejnojmenného města na západu Bolívie.. Popis. Leží v nadmořské výšce na planině Altiplano přibližně 3860 m n. m., cca 70 km jihozápadně od města La Paz ......

INFORMACE

AUTOR
Cormac McCarthy
DIMENZE
10,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Města na planině.pdf

POPIS

Závěrečný díl autorovy Pohraniční trilogie svádí dohromady oba přeživší kovboje z předchozích románů: Johnyho Grady Colea ze Všech krásných koní, nyní o tři roky staršího, tedy devatenáctiletého, a Billyho Parhama z Hranice, kterému je teď osmadvacet. Je rok 1952 a pracují spolu na ranči v Novém Mexiku kousek od hranic s Texasem a Mexikem. Oba tuší, že nadchází konec starých časů a starých zvyků, konec kovbojů, a začíná se něco nového a hrozného, neboť válka všechno změnila. John se při návštěvě bordelu v mexickém Juárezu zamiluje do prostitutky Magdaleny s dobrým srdcem a kamarád Billy mu kryje záda, neboť každá prostitutka má také pasáka, který už dobré srdce nemá. Dochází na milostné melodrama, označované za McCarthyho verzi Romea a Julie, kdy znepřátelenými rody jsou Mexičané a Američané. Silná ramena ustupují tak trochu sentimentu. I zde je však prolito hodně krve. Název knihy odkazuje na biblická města Sodomu a Gomoru, jež sešla ze světa pro svoji hříšnost.

Chcete si přečíst knihu?Města na planině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cormac McCarthy. Číst Města na planině Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY