Obrázkový svět dinosaurů

Obrázkový svět dinosaurů - Jinny Johns (ed.), | Jesuslecitona.org

...inosaurů? Autorem je Gisela Socolovsky. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize ... Obrázkový svět dinosaurů - Malam John, Parker Steve ... ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Obrázkový svět dinosaurů Jinny Johns (ed.) epub. Odmaturuj z anglického jazyka 1 kniha. Odmaturuj z matematiky 1 pdf ulozto. Oldřich Mikulášek Verše I. Jurský svět dino kostry . Díky těmto kostkám se děti mohou snadno stát paleontology. Máte na výběr hned z několika různých dinosaurů, které jsou v setu spolu se zkamenělými kostmi a návodem, jak z nich sestavit celou kostru dinosaura. Balení obsahuje cca 102 ks samolepicích výřezů o velikosti 3,5 - 7 cm. Výřezy můžet ... Kniha Obrázkový svět dinosaurů - Parker Steve Malam John ... ... . Balení obsahuje cca 102 ks samolepicích výřezů o velikosti 3,5 - 7 cm. Výřezy můžete vyrábět svůj obrázkový svět dinosaurů nebo ozdobit dekorace a jiné předměty. Objevuj s námi vzrušující svět dinosaurů. Poznej do detailu, jak vypadali, jak a kde žili, co jedli, a seznam se s překvapivými a neuvěřitelnými informacemi. Vydej se do nádherného světa zajímavostí, doplněných názornými a realistickými obrázky. Dinosauři všech období, dinosauři všemožných tvarů a nejrůznějších velikostí. Detailní popisy a ilustrace těchto ohromných živočichů a také mnoha dalších zvířat, která žila spolu s nimi. A samozřejmě i podrobné údaje a některé zajímavosti. Tato překrásná kniha ......

INFORMACE

AUTOR
Jinny Johns (ed.),
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkový svět dinosaurů.pdf

POPIS

Po encyklopedii určitě s nadšením sáhnou malí čtenáři, dychtící po poznání neuvěřitelného světa dinosaurů. Každého dětského "vědce" na první pohled zaujmou působivé kreslené obrázky plné pohybu a napětí. Encyklopedie dinosaurů naprosto přehledně a stručně popisuje podle nejnovějších poznatků z nálezů zkamenělin různé druhy dinosaurů - jejich mnohdy zvláštní vzhled i způsob života. Setkáme se také se zajímavými teoriemi o tom, proč dinosauři nakonec vyhynuli. Závěr knihy tvoří slovníček užitečných výrazů a abecední rejstřík s českými, ale i vědeckými názvy dinosaurů.

Chcete si přečíst knihu?Obrázkový svět dinosaurů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jinny Johns (ed.),. Číst Obrázkový svět dinosaurů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY