Život ve staletích - 12. století: Lexikon historie

Život ve staletích - 12. století: Lexikon historie - Vlastimil Vondruška | Jesuslecitona.org

...tenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Život ve staletích - 13. století - Lexikon historie ... ... . Život ve staletích 12. století - Vondruška Vlastimil - Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha se nezaměřuje na politické dějiny, jako Život ve staletích 12. století Autor Vlastimil Vondruška. Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který pře ... 12. století - Wikipedie ... . Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Obsah knihy: Život ve staletích - 14. století - Lexikon historie - 2. vydání. Třetí díl ojedinělého projektu známého historika a oblíbeného spisovatele, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu....

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Život ve staletích - 12. století: Lexikon historie.pdf

POPIS

Život ve staletích je bohatě ilustrovaný vícedílný lexikon historie, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha se nezaměřuje na politické dějiny, jako většina podobných příruček, ale na životní styl v nejširším smyslu slova. Zvláštností je styl zpracování, neboť každému století je věnován jeden díl. To umožňuje popisovat proměny života ve všech vrstvách tehdejší společnosti přehledně ve vzájemných souvislostech. I když dílo vychází z dostupných historických pramenů a odráží současný stav poznání, nejde o učebnici. Autor, historik a současně oblíbený spisovatel historických románů, zde spojil odbornou erudici se svým vypravěčským uměním, a vytvořil tak ojedinělé dílo, které všem zájemcům přehledně a současně zajímavě přiblíží naše dějiny. Text doprovází řada unikátních fotografií, kreseb, plánků a ukázek z dobových pramenů. Celkem připravujeme sedm dílů (12. až 18. století) a jednotlivé díly budou vycházet postupně po jednotlivých staletích.

Chcete si přečíst knihu?Život ve staletích - 12. století: Lexikon historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Život ve staletích - 12. století: Lexikon historie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY