Lužní formy. František Hodonský

Lužní formy. František Hodonský - František Hodonský | Jesuslecitona.org

...idos arche, Děkanský chrám Nanebevzetí Panny Marie, Most František Hodonský se s ní dokázal během dvou uplynulých desetiletí zcela sžít, poznal její charakteristické rysy i specifika a dokázal je ve své tvorbě plně rozvinout ... Frantisek hodonsky | Sleviste.cz ... . Za inovativní přístup k této klasické grafické technice byl v roce 2010 odbornou porotou zvolen laureátem Ceny Vladimíra Boudníka. František Hodonský patří mezi naše nejvýznamnější žíjící malíře. Je absolventem SUPŠ v Uh.Hradišti a AVU v Praze (prof.František Jiroudek). Samostatně vystavuje od roku 1976, zúčastnil se na 150 kolektivních výstav doma i v zahraničí, je členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Lužní formy. F ... František Hodonský | Umělec ... . Je absolventem SUPŠ v Uh.Hradišti a AVU v Praze (prof.František Jiroudek). Samostatně vystavuje od roku 1976, zúčastnil se na 150 kolektivních výstav doma i v zahraničí, je členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Lužní formy. František Hodonský - František Hodonský . František Hodonský patří mezi naše nejvýznamnější žíjící malíře. Je absolventem SUPŠ v Uh.Hradišti a AVU v Praze (prof.František Jiroudek). Samostatně vystavuje od roku 1976, zúčastnil se na 150 kolek Kniha: Lužní formy. František Hodonský Autor: František Hodonsk ý. V případě Františka Hodonského se nejedná o realistickou krajinomalbu, ale o transpozici přírodních tvarů do řeči zjednodušených symbolů. ... Media in category "Artworks by František Hodonský" The following 32 files are in this category, out of 32 total. Lužní formy. František Hodonský - František Hodonský . František Hodonský patří mezi naše nejvýznamnější žíjící malíře. Je absolventem SUPŠ v Uh.Hradišti a AVU v Praze (prof.František Jiroudek). Samostatně vystavuje od roku 1976, zúčastnil se na 150 kolek František Hodonský. Malíř a grafik František Hodonský se narodil 19. února 1945 v Moravském Písku. V letech 1963 až 19...

INFORMACE

AUTOR
František Hodonský
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lužní formy. František Hodonský.pdf

POPIS

František Hodonský patří mezi naše nejvýznamnější žíjící malíře. Je absolventem SUPŠ v Uh.Hradišti a AVU v Praze (prof.František Jiroudek). Samostatně vystavuje od roku 1976, zúčastnil se na 150 kolektivních výstav doma i v zahraničí, je členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Katalog obsahuje cca 50 reprodukcí děl z let 1971 - 2008. Autory textové části jsou Richard Drury, Jiří T.Kotalík, Ivan Neumann, Eva Petrová a Vlastimil Tetiva. Vydáno u příležitosti výstavy v Galerii Dolmen v Praze, kterou kurátorsky připravil Richard Drury.

Chcete si přečíst knihu?Lužní formy. František Hodonský ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Hodonský. Číst Lužní formy. František Hodonský Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY