Veterinární imunologie

Veterinární imunologie - Miroslav Toman, | Jesuslecitona.org

...ístrojové vybavení nám umožňuje provádět biochemická, hematologická, imunologická, mikrobiologická a serologická vyšetření ... Vítejte na stránkách veterinární laboratoře VLAB ... . Veterinární imunologie Prodej skončil. Monografie vychází z úspěšné publikace, vydané naším nakladatelstvím v roce 2000. Autoři text v souladu s vývojem nových poznatků rozšířili a aktualizovali. Původní koncepce však zůstala zachována. Kniha tak přehledným způsobem shrnuje nejnovější poznatky v oboru se ... Veterinární imunologie Miroslav Toman, kol. Nakladatel: ... E-kniha: Veterinární imunologie | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha tak přehledným způsobem shrnuje nejnovější poznatky v oboru se ... Veterinární imunologie Miroslav Toman, kol. Nakladatel: Grada 2009 Veterinární imunologie -- 2., doplněné a aktualizované vydání. Monografie vychází z úspěšné publikace, vydané naším nakladatelstvím v roce 2000. Autoři text v souladu s vývojem nových poznatků rozšířili a aktualizovali. Původní koncepce však zůstala zachována. Kn... ELISA (z angl.Enzyme-Linked ImmunoSorbent Assay), někdy také označovaná jako EIA (Enzyme Immunoassay) je jednou z nejpoužívanějších imunologických metod sloužících k detekci a stanovení koncentrace antigenů nebo protilátek.Principem této metody je imunoenzymatické reakce bezbarvého (chromogenního) substrátu, který je hydrolyzován v barevný produkt a lze měřit ... LABtechnik,s.r.o. - veterinární laboratoř VLAB. Kamenice 771/34 Brno 62500. Tel: 548 211 015. vlab(at)labtechnik.cz Společnost SYNLAB poskytuje v rámci svých laboratorních služeb komplexní veterinární diagnostiku.Nabízíme základní a specializované testy pro malá i velká zvířata včetně imunologie, klinické biochemie, hematologie, hormonální analýzy, genetické diagnostiky a virologicko-sérologických, mikrobiologických a parazitologických vyšetření. Prof. MVDr. Miroslav Toman, CSc. a kolektiv VETERINÁRNÍ IMUNOLOGIE 2., doplněné a aktualizované vydání Vedoucí autorského kolektivu: Prof. MVDr. Miroslav ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Kniha: Veterinární klinická imunologie (Imunitní choroby domácích zvířat) Autor: Ota Bárta ; Ellen Codner ; Phillip Pickett ; Linda Shell Klinická imunologie je nejmladší klinickou disciplínou veterinárního lékařství a mohla s...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Toman,
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Veterinární imunologie.pdf

POPIS

Monografie vychází z úspěšné publikace, vydané nakladatelstvím Grada v roce 2000. Autoři text v souladu s vývojem nových poznatků rozšířili a aktualizovali. Původní koncepce však zůstala zachována. Kniha tak přehledným způsobem shrnuje nejnovější poznatky v oboru se zdůrazněním specifických rysů imunitních reakcí u hospodářských a domácích zvířat. Jsou zde zdůrazněny vývojové aspekty, srovnávací imunologie, fyziologické obranné funkce až po zásahy, které vedou k selhání imunitního systému a vzniku imunopatologických procesů s naznačením možností jejich prevence, diagnostiky a léčby. Publikace je určena širokému spektru pracovníků včetně praktických veterinárních lékařů i studentů. Pro ně je kniha koncipována tak, aby mohla splnit také funkci učebního textu.

Chcete si přečíst knihu?Veterinární imunologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Toman,. Číst Veterinární imunologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY