Zoufalé matky: Rodinná tragikomedie

Zoufalé matky: Rodinná tragikomedie - Marie Beaumontová | Jesuslecitona.org

...ou bráni jako mamánci ... Slavná rodinná tragikomedie Tennesseeho Williamse o touze odejít ... Kniha Kavárna U tří otázek - Trh knih - můj antikvariát online ... . Tom Wingfield má problém. Cítí se být básníkem, jenomže tráví dny jakožto nevalně placený skladník. Navíc je stále na pokraji vyhazovu, neboť v práci hledá hlavně způsob, jak se někde ulít a napsal tam pár básní. Tato rodinná tragikomedie je o nás, o každém z nás, je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Společně s Amandou, ... Zoufalé matky - Beaumontová Maria - Knihkupectví Ládví ... . Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Společně s Amandou, Tomem, Laurou a nápadníkem Jimem, se smějeme i pláčeme sami nad sebou. Tato rodinná tragikomedie je o nás, o každém z nás, je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Společně s Amandou, Tomem, Laurou a nápadníkem Jimem, se smějeme i pláčeme sami nad sebou....

INFORMACE

AUTOR
Marie Beaumontová
DIMENZE
7,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoufalé matky: Rodinná tragikomedie.pdf

POPIS

V den svých 37. narozenin se Fran Clarková nachází v roli, se kterou nepočítala ani ve svých nejhrůznějších nočních můrách: v roli absolutně zoufalé ženy v domácnosti. Zatímco se nepříliš nadšeně - a nutno říci i nepříliš úspěšně - snaží obnovit kariéru kdysi populární dabérky a držet krok s „dokonalými“ matkami ze školy svých dětí, nahlodává ji stále silnější pocit, že „všechno je špatně“. A vůbec nejhůř je na tom její manželství. Její sebevědomí se ocitá na nule, a aby toho nebylo málo, manžel ji vymění za mladou, krásnou a úspěšnou milenku. Fran je na dně, ale ví, že ze dna se může už jenom odrazit nahoru. Nakonec ji zachrání její dvě kamarádky.

Chcete si přečíst knihu?Zoufalé matky: Rodinná tragikomedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Beaumontová. Číst Zoufalé matky: Rodinná tragikomedie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY