Pařby a lektvary

Pařby a lektvary - Sarah Mlynowska | Jesuslecitona.org

...dejte knihu Golfové paničky v online antikvariátu TrhKnih ... Šprndy a košťata: Pařby a lektvary - Sarah Mlynowski ... ... .cz Pařby a lektvary (Život je super, když je člověk čarodka!) Sarah Mlynowska • Jota, 2009 . Vypredané . A nebylo by plesu bez čarodějů. Pohledných čarodějů. Jako je Adam, který by si s Rachel rád dal nějaký ten ploužák nebo by si s ní zalyžoval na školním výletě do Rockies. ... Knihy - Sarah Mlynowská začala psát knížky ve třech letech. Tedy skoro. Vyprávěla je a její maminka je zapisovala. ... E-kniha: Pařby a lektvary - Sarah Mlynowska | Knihy.ABZ.cz ... . Tedy skoro. Vyprávěla je a její maminka je zapisovala. Všechny byly o princezně jménem Sára. Když ... Šprndy a košťata. Kdo napsal knihu Šprndy a košťata? Autorem je Sarah Mlynowska. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Sarah Mlynowska- Pařby a lektvary. 20. Allan Edgar Poe- Zlatý skarabeus a jiné povídky. 21. Ivona Březinová- Holky na vodítku. 22. Alois Jirásek- Psohlavci. 23. Ota Pavel- Výstup na Eiger. 24. Arthur Conan Doyle- Třikrát Sherlock Holmes. 25. Jaroslav Hašek- Osudy dobrého vojáka Švejka ( 1. díl) 26. Josef Škvorecký- Tankový ......

INFORMACE

AUTOR
Sarah Mlynowska
DIMENZE
4,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Pařby a lektvary.pdf

POPIS

Klasický příběh dospívajících sester, které se potýkají se světem dospělých a navíc mají jednu starost: zděděné čarodějnické geny. Perfektní vlasy, bezva hadříky, bronzová pleť - život je super, když je člověk čarodějka! Dokonce i speciální lekce magie, na které Rachel začne chodit s Miri, jsou prima. Sestry se seznámí s dalšími mladými čarodějkami, jako jsou samy - kdo by to byl řekl? Všichni se chystají na čarodějnou slavnost zvanou Samsorta - ples nových čarodějek. A nebylo by plesu bez čarodějů. Pohledných čarodějů. Jako je Adam, který by si s Rachel rád dal nějaký ten ploužák nebo by si s ní zalyžoval na školním výletě do Rockies. Rachel je samozřejmě šíleně zamilovaná do svého přítele Rafa. Tak proč se tedy nemůže odhodlat říci Adamovi, tomu zábavnému, okouzlujícímu Adamovi, že existuje jistý Raf? Rachel ví, že jí Raf má rád. Možná ji dokonce, nádech, miluje. Jenže Raf nezná její tajemství. Na rozdíl od Adama Raf netuší, kdo vlastně Rachel skutečně je. A ona mu to nikdy nesmí prozdradit. Nebo snad smí...?

Chcete si přečíst knihu?Pařby a lektvary ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Mlynowska. Číst Pařby a lektvary Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY