Věnováno Ráchel

Věnováno Ráchel - Martin Amis | Jesuslecitona.org

...he Second Plane; Praha, Volvox Globator 2009) Barley, Nigel: Antropologie se nepočítá mezi nebezpečné sporty (Not a Hazardous Sport; Kutná Hora, Tichá Byzanc 2010) Eastland, Sam: Oko rudého cara (Eye of the Red Tsar; Praha ... Věnováno hráči Krhy7 - YouTube ... ... I když je nejvíce pozornosti věnováno Rachel, ona představuje v příběhu klíčovou postavu. Trojici dominantních žen doplňuje Rebecca Ferguson , která v roli Anny měla šanci projevit se o něco méně než předešlé dvě herečky, nicméně usazenou ženušku zámožného manžela zahrála skvěle. Věnováno Ráchel; Těhotná vdova; Lionel Aspo; Lionel Aspo (E-KNIHA) Těhotná vdova (E-KNIHA) Šíp času; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181 ... Martin Amis - Vě ... PDF Martin Amis: Věnováno Ráchel - Martin Amis epub fb2 PDF ... . Věnováno Ráchel; Těhotná vdova; Lionel Aspo; Lionel Aspo (E-KNIHA) Těhotná vdova (E-KNIHA) Šíp času; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181 ... Martin Amis - Věnováno Ráchel (2009) 56,00 CZK. Renate Jonesová - Kočky. Síla a elegance (2012) 290,00 CZK. Pavel Švejda - Inovační podnikání (2007) 150,00 CZK. Elisabeth Haich - Sexuální síla a jóga (2008) 180,00 CZK. Lenka Eckertová - Hustej internet (2014) 60,00 CZK. Věnováno Ráchel (1973) Zóna zájmu (2014) Komentáře (0) Knihy (14) Diskuze (0) V bazaru (11) Hodnocení (7) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Nejvíce prostoru je samozřejmě věnováno Rachel, poté ztracené Megan, která nás přenese o několik měsíců zpět a pár kapitol má na svědomí i Anna, nová manželka Rachelina exmanžela. Bohužel ani jedna z žen mi není sympatická, co z žen, ani jedna postava v knize není sympatická. Rachel je naprostá troska, která je v ... reedice, pozdní díla Arthur Koestler: Tma o polednách (Odeon, 2016) Děj románu se odvíjí na pozadí velkých moskevských procesů z let 1936-1938 s bývalými čelnými představiteli levé i pravé Martin Amis s příznačnou stylistickou bravurou rozehrává trojí part v podání toho, kdo dal soukolí Osvětimi do pohybu, toho, kdo v něm přišel i o možnost podívat se komukoliv do očí, a toho, kdo se ho pozdě, ale přece pokusí malinko rozklížit. Počet stran: 301, Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, Autor e-knihy: Mic Looby, Na světě ještě existuje pár míst nedotčených turismem. Ztracený Ráj? Třeba budete mít štěstí. Ale spíš narazíte na Ráj Organizovaný, Tržní a Rozfrcaný do Fakultativních ... Věnováno Ráchel - Martin Amis Obsah: Prvotina známého anglického spisovatele vypráví příběh dospívajícího chlapce, který dal sám sobě metu dospělosti. Tou je svedení krásné a nedostupné Ráchel, jež je pro něj osudovou ženou. Názor: Tuhle knížku jsem našla na nějakém zajímavém seznamu, ale vlastně se mi moc ......

INFORMACE

AUTOR
Martin Amis
DIMENZE
10,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Věnováno Ráchel.pdf

POPIS

Tak hele. Jsi fajn, ale snadno ochočitelná a prázdná, umíš se jen uculovat a tvoje osobnost není ničím víc než jen shlukem dívčích přetvářek, okouzlujících, ale bezvýznamných, bez podstaty. Život, milá Ráchel, chce víc pozorování a promýšlení, než si vůbec dokážeš představit. Říká v duchu Charles Highway "starší ženě", jejíž svedení má být jedním z mezníků jeho dospívání. "Já? Já jsem nevyzpytatelný, vypočítavý, posedlý sám sebou - vlastně téměř šílený: já jsem ten druhý extrém: já se nehodlám vydat na pospas svojí vlastní spontánnosti." S jakou samolibostí, cynismem a ironií plánuje její dobývání, líčí své sexuální dovednosti, hovoří o literatuře a komentuje všechno kolem sebe, se dozvídáme z poznámek věnovaných Ráchel, které v předvečer svých dvacátých narozenin zařazuje do pečlivě vedené kartotéky právě končícího mládí. Od roku 1973, kdy tehdy čtyřiadvacetiletému Martinu Amisovi tato prvotina vyšla, se kniha "Věnováno Ráchel" dočkala celé řady vydání a roku 1989 byla i zfilmována.

Chcete si přečíst knihu?Věnováno Ráchel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Amis. Číst Věnováno Ráchel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY