Koktejlový věk

Koktejlový věk - Pelham Grenvill Wodehouse | Jesuslecitona.org

...cadilly Jim. 2000 - Hry ve třech. 1999 - Sallyina dobrodružstv ... Koktejlový věk P.G. Wodehouse - Příbram - Sbazar.cz ... ... Koktejlový věk Pelham Grenville Wodehouse Další z románů rytíře anglické literatury, jehož dílo je symbolem staré dobré Anglie a zašlých časů... Koktejlový věk P.G. Wodehouse • Vyšehrad, 2008 . Posielame do 15 dn í. Další z románů rytíře anglické literatury, jehož dílo je symbolem staré dobré Anglie a zašlých časů. ... Kuchyň - Mixér koktejlový s příslušenstvím (M&D) Ten ... Kniha Koktejlový věk | Knihy pre každého ... . ... Kuchyň - Mixér koktejlový s příslušenstvím (M&D) Tento koktejlový mixér je praktická hračka pro každého kuchaře, který rád napodobuje maminku během denních aktivit v domácnosti. Další příslušenství do kuchyně jako rozšíření pro hraní na vaření. Specifikujte věk dětí ... Koktejlový bar nabízí možnosti stravování. Hosté se mohou najíst v restauracích Bistro TASTE, Uuo Ruzmarin a 2 Monkeys, které se nachází 50 metrů od hotelu.Umístění vedle autobusové zastávky nabízí dobré dopravní spojení.V tomto hotelu je umístěn plavecký bazén pro relaxaci hostů. Koktejlový věk 2008, P. G. Wodehouse Další z románů rytíře anglické literatury, jehož dílo je symbolem staré dobré Anglie a zašlých časů. Když se lord Ickenham, jinak vážený postarší majitel panství, vydá do Londýna, vjede do něho pokušení pěkně si to užít... Koktejlový věk. P.G. Wodehouse | Vyšehrad spol.s.r.o. (2008) Ďalší z románov rytiera anglickej literatúry, ktorého dielo je symbolom starého dobrého Anglicka a zašlých časov. Keď sa lord Ickenham, inak vážený postarší majiteľ panstva, vydá do Londýna, vojde do neho pokušenie pekne si to užiť, skrátka sa rozšupnúť ......

INFORMACE

AUTOR
Pelham Grenvill Wodehouse
DIMENZE
3,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Koktejlový věk.pdf

POPIS

Další z románů rytíře anglické literatury, jehož dílo je symbolem staré dobré Anglie a zašlých časů. Když se lord Ickenham, jinak vážený postarší majitel panství, vydá do Londýna, vjede do něho pokušení pěkně si to užít, zkrátka se rozšoupnout, aby v metropoli viděli, že není žádný troškař. Jen co dorazil z venkovských luhů tentokrát, neodolal vzpomínce na chlapecká léta a sestřelil para ořechem cylindr váženého sira Bastablea. Sir Bastable se rozhořčil tak, že se rozhodl napsat knihu o nezvedené mládeži, aby si to vyřídil s bujarými mladíky a slečnami, kteří by jen tancovali, pili koktejly, radovali se ze života a sestřelovali z praku para ořechy cylindry ctihodných občanů. Sir Bastable nemusí chodit pro inspiraci daleko, vždyť jeho vlastní synovec je hotový budižkničemu, exemplář, k němuž pociťuje sir Bastable výraznou nechuť, a výborně se bude hodit jako odstrašující příklad. A tak spatřila světlo světa šokující kniha Koktejlový věk a nadrobila svému autorovi spoustu nepříjemností a nedorozumění, takže musel zasáhnout lord Ickenham a s veškerou svou vynalézavostí dát vše opět do pořádku.

Chcete si přečíst knihu?Koktejlový věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pelham Grenvill Wodehouse. Číst Koktejlový věk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY