Zvěrolékař má namále

Zvěrolékař má namále - James Herriot | Jesuslecitona.org

...olékař má namále James Herriot. Zvěrolékař má namále ... James Herriot - Wikipedie ... . James Herriot. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Herriot opět vypráví zejména o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. ... Zvěrolékař má namále. James Herriot. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha vypráví o lásce, přátelství a oddanosti - k lid ... Zvěrolékař má namále (James Herriot) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha vypráví o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. Zvěrolékař už dokonale srostl s drsnou krajinou youkshirských blat a získal si oblibu ... Zvěrolékař má namále 5. 3 recenze ; Kniha vypráví o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. Zvěrolékař už dokonale srostl s drsnou krajinou youkshirských blat a získal si oblibu zdejších svérázných obyvatel. Pojednává o úspěších i omylech, životních výhrách i klopýtnutích, s nimiž se každý ... Zvěrolékař má namále Autor: Herriot, James Nakladatel: Baronet EAN: 9788073846848 ISBN: 978-80-7384-684-8 Originál: Let Sleeping Vets Lie Překlad: Marxová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: 2013 (3. vydání) Zvěrolékař má namále , Kniha (1973), James Herriot . Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty Když se zvěrolékař ožení 1981; Zvěrolékař mezi nebem a zemí 1991; Zvěrolékař a jeho přátelé 2008; Zvěrolékař a psí historky 1995; všech 34 knih autora. Kniha Zvěrolékař má namále je v Zvěrolékař má namále. James Herriot. Kniha vypráví o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. Zvěrolékař už dokonale srostl s drsnou krajinou youkshirských blat a získal si oblibu zdejších s...

INFORMACE

AUTOR
James Herriot
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvěrolékař má namále.pdf

POPIS

James Herriot opět vypráví zejména o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. Vtipně vykresluje krušný život veterináře ve tvrdé yorkshirské krajině. Zvěrolékař už dokonale srostl s drsnou krajinou yorkshirských blat a získal si oblibu zdejších svérázných obyvatel. Oblíbili si ho však nejen lidé, ale také jeho zvířecí pacienti. V Darrowby už má zavedenou veterinární praxi a neustálé trampoty se zvířecími pacienty a někdy i s jejich lidskými majiteli už bere s laskavým humorem. Herriotova knížka je vyprávění o úspěších i omylech, životních výhrách i klopýtnutích, s nimiž se každý musí vyrovnat. Autor to dokázal s nepřekonatelným, jedinečným, hřejivým humorem, který je opravdu nadčasový - a proto si získal srdce čtenářů na celém světě.

Chcete si přečíst knihu?Zvěrolékař má namále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Herriot. Číst Zvěrolékař má namále Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY