Chlapec, který viděl pravdu

Chlapec, který viděl pravdu - Gabriela Filippi | Jesuslecitona.org

...a informace z minulosti i budoucnosti. Chlapec, který viděl pravdu Skutečný příběh o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí ... Chlapec ktery videl pravdu neuveden levně | Blesk zboží ... . Vtipné mono drama z prostředí Viktoriánské Anglie, čerpající z deníku, který si chlapec psal. Chlapec, který viděl pravdu Interpret: Gabriela Filippi Nakladatel: SUPRAPHON 2014 Chlapec, který viděl pravdu. Kdo napsal knihu Chlapec, který viděl pravdu? Autorem je Autor nezjištěn. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. CHLAPEC, KTER ... Chlapec, který viděl pravdu | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Kdo napsal knihu Chlapec, který viděl pravdu? Autorem je Autor nezjištěn. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. CHLAPEC, KTERÝ VIDĚL PRAVDU je název představení Léčivého divadla Gabriely Filippi. Vypráví skutečný příběh podle deníku anonymního autora z časů viktoriánské Anglie. Chlapec, který viděl pravdu - audiokniha vypráví neobvyklý opravdový příběh. Interpret Gabriela Filippi. Skutečný příběh o tom, jaké je to vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Kupte knihu Chlapec, který viděl pravdu (Kateřina Bečvářová) s 22 % zľavou za 6.12 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov....

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Filippi
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec, který viděl pravdu.pdf

POPIS

Neobvyklý opravdový příběh. Deník chlapce, který od narození spontánně viděl auru, jemnohmotná těla, duchovní bytosti, ale také události a informace z minulosti i budoucnosti. Dlouhou dobu to pokládal za normální. Významnou součástí jeho zážitků proto bylo nepochopení okolí a postupné šokující zjištění, že jiní lidé vůbec nevidí to, co viděl on. Postupně se vymaňuje ze skličující osamělosti, a také se naučí, jak se svým zvláštnim darem zacházet.

Chcete si přečíst knihu?Chlapec, který viděl pravdu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Filippi. Číst Chlapec, který viděl pravdu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY