Jak komunikovat s duchovními bytostmi

Jak komunikovat s duchovními bytostmi - Elisabeth Owensová | Jesuslecitona.org

...na paměti jen vaše nejvyšší dobro? Související články: Jak začít komunikovat s bytostmi z jiných světů? Zaprvé si ujasněme, že chceme komunikovat s láskyplnými bytostmi, protože tohle není samozřejmost ... 34B. Komunikace na Nové duchovní cestě :: novaduchovnicesta.cz ... . Jinak jednoduše: představte si, že existují bytosti tak plné lásky, že milují i nás, přestože ví, jací jsme. Je úplně jedno, v které galaxii si ji představíte ... Kniha vyvrací mýty a zahání obavy z kontaktů s duchovními bytostmi. Pomocí jednoduchých technik se naučíte, jak se setkat a sladit s takovými bytostmi, jako jsou strážní andělé, přírodní duchové a el ... 34A. Komunikace s duchovními bytostmi a institucemi ... ... ... Kniha vyvrací mýty a zahání obavy z kontaktů s duchovními bytostmi. Pomocí jednoduchých technik se naučíte, jak se setkat a sladit s takovými bytostmi, jako jsou strážní andělé, přírodní duchové a elementálové nebo duchovní totemy. Tam mohou údajně komunikovat s duchy svých předků, kultovními zvířaty a duchovními bytostmi různých sfér. Mohou tu prý hledat léky na nemoci, nacházet řešení problémů a duchovních otázek kmene. „Způsobů, jak se do změněných stavů vědomí dostat, je mnoho ... Koupit Koupit eknihu. Kniha vyvrací mýty a zahání obavy z kontaktů s duchovními bytostmi. Přináší jednoduché techniky, pomocí nichž se naučíte, jak se setkat a sladit s bytostmi, jako jsou strážní andělé, přírodní duchové a příbuzní po jejich fyzické smrti, a jak se chránit před nižšími bytostmi bez těla. • Jak zacházet s vlastním mediumistickým nadáním • Jak se projevují duchové a jak s nimi komunikovat • O využití domácího oltáře a magických pečetí • Jak se vyvarovat nejčastějších chyb, o bezpečné praxi • Jak nacházet patrony a vytvářet pevné a prospěšné svazky s duchovními bytostmi • Jak pracovat s ... Toužíte navštívit jiné dimenze a komunikovat s duchovními bytostmi? Tato přání se vám prý splní během takzvaného astrálního cestování. Jak je podle zasvěcenců možné si tuto dovednost osvojit? Jak tedy začít s jemnohmotnými bytostmi komunikovat? Víte srandovní je, že každý člověk na této planetě přirozeně umí pracovat s energiemi, léčit druhé, vidět bytosti, dělat zázraky, vědět všechno. Objednávejte zboží Jak komunikovat s duchovními bytostmi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak komunikovat s duchovními bytostmi Elisabeth Owensová . 242 Kč ... Kniha vyvrací mýty a zahání obavy z kontaktů s duchovními bytostmi. Přináší jednoduché techniky, pomocí nichž se naučíte, jak se setkat a sladit s bytostmi, jako jsou strážní andělé, přírodní duchové a příbuzní po jejich fyzické smrti, a jak se chránit před nižšími bytostmi bez těla. Jak komunikovat s duchovními bytostmi (Elizabeth Owensová) Tenno | Knihy - Duchovný rast a rozvoj | Kód: 2113-2205 Tenno | Knihy - Duchovný rast a rozvo...

INFORMACE

AUTOR
Elisabeth Owensová
DIMENZE
4,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak komunikovat s duchovními bytostmi.pdf

POPIS

Uvědomujete si neviditelnou přítomnost přátelských duchovních bytostí a chtěli byste se naučit, jak s nimi navázat kontakt? Mívali jste jako dítě předtuchy či zjevení a přejete si nyní obnovit spojení s duchovní říší? V této knize, jejíž autorkou je žena působící již mnoho letjako médium, najdete podivuhodné příběhy lidí, kteří mají se setkáním s obyvateli onoho světa osobní zkušenosti. Autorka vás postupně zasvětí do tajů duchovní říše a ukáže vám, jak s ní můžete vy sami komunikovat.

Chcete si přečíst knihu?Jak komunikovat s duchovními bytostmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisabeth Owensová. Číst Jak komunikovat s duchovními bytostmi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY