Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference

Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference - Ondřej Hofírek, | Jesuslecitona.org

...integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006 ... Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze. Sborník z ... ... .Příspěvky ve sborníku odrážejí současný stav poznání v oblasti zkoumání sociálních procesů, závažných... Kniha: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze - Petr Mareš; Ondřej Hofírek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze-19% sleva. Sborník z konfer ... Knihy Petr Mareš | Dobré Knihy.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze-19% sleva. Sborník z konference Mareš, Petr; Hofírek, Ondřej Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci „Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006. Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference - Hofírek Ondřej - Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci „Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a i Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze. ... Sborník z konference. ... které byly předneseny na konferenci „Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006. Vybrané příspěvky byly ... Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze. Sborník z konference. Brno: Mezinárodní politologický ústav. Tématické okruhy: migrace a etnizace, rodina a rodičovství, sociální politika, teorie sociální exkluze a inkluze, trh práce 2008. Social Exclusion and Forms of Social Capital: Czech Evidence on Mutual Links SIROVÁTKA Tomáš MARE...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Hofírek,
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference.pdf

POPIS

Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci "Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006.Příspěvky ve sborníku odrážejí současný stav poznání v oblasti zkoumání sociálních procesů, závažných pro biologické a sociální přežití společnosti v České republice. Současně se jedná o témata, která jsou v kontextu evropské sociologie a dalších sociálních věd včetně aplikovaných disciplín (veřejná a sociální politika, sociální práce) předmětem dynamického rozpracování - řešené problémy jsou aktuální nejen pro Českou republiku, ale pro celou Evropu.Vybrané příspěvky jsme rozdělili do pěti tématických oddílů věnovaných problematice sociální mobility a stratifikace, měnící se podoby rodiny anových vzorců organizace intimity, vzdělání a trhu práce jako mechanizmů jak sociálních vyloučení, tak sociální integrace, otázkám sociálních identit a migrace a také prostorovým aspektům sociální exkluze.

Chcete si přečíst knihu?Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Hofírek,. Číst Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze: Sborník z konference Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY