Smaragdové ostrovy: Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie

Smaragdové ostrovy: Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie - Marie Rivai | Jesuslecitona.org

...e má rád bajky a možná i legendy. Druh literatury: lidové pohádky a legendy z Indonésie ... Václav Sika | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Charakteristika postav: Čáp je zlý, chtěl sníst ryby, protože měl hlad. Ryby byly nebojácné, protože se nebály čápa. Smaragdové ostrovy . Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. ... Smaragdové ostrovy - Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie - Marie Rivai Nevíte, ... Rivai Marie | U Petrklíče - petrklic.info ... . ... Smaragdové ostrovy - Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie - Marie Rivai Nevíte, co vlastně chcete nebo byste rádi prozkoumali jiný žánr? Zde najdete veškeré knižní kategorie Knihkupce. VS 019: Indické pohádky a bajky (vykupujeme min. za 6 Kč) SV 149 : Indie - poznáváme s Lonely Planet (vykupujeme min. za 29 Kč) SV 112 : Indonésie - z řady průvodců Lonely Planet (vykupujeme min. za 14 Kč) AR 080 : Hliněný tygr - Nepálské legendy a mýty ( 226 str. V4) 298 Kč (poslední kus) CE 104 : Homeopatické memento -od symptomu k materii medice ( 273 str. B5) 280 Kč (poslední kus) opak klasického postupu - na základě pocitu, modality či jediného symptomu se znovu ponoříme do materie mediky a situujeme symptom do patogeneze léků Komentáře . Transkript . Přehled beletrie pro děti https://gzuknihovnycz.files.wordpress.com/2017/10/pozvani-k-soudu.pdf https://svazecekcz.files.wordpress.com/2017/10/novy-domaci-remeslnik.pdf Pohádky, pověsti, historky. Bajky. Legendy 82-36 Krátké historky. Anekdoty 82-39 Starší próza. Romance 82-4 Eseje. Úvahy 82-5 Řečnické projevy 82-6 Dopisy. Epistolární umění. Korespondence. Jiná díla ve formě dopisů 82-7 Satirická próza. Humor, epigramy, parodie 82-82 Výbory, výtahy. Antologie. Kuriozity (v literárním ... Pohádky, které nejsou pohádky. Bajky, které určitě nejsou bajky. Tak snad lze formulovat tuto knihu plnou pohledů na život lidí i zvířat v krátkých až literárně zrychlených pasážích o věcech pozemských i nadpozemských. Hrát... Pohádky, pověsti, historky. Bajky. Legendy 82-36 Krátké historky. Anekdoty 82-39 Starší próza. Romance 82-4 Eseje. Úvahy 82-5 Řečnické projevy 82-6 Dopisy. Epistolární umění. Korespondence. Jiná díla ve formě dopisů 82-7 Satirická próza. Humor, epigramy, parodie 82-82 Výbory, výtahy. Antologie. Kuriozity (v literárním ... Zobrazené záznamy 151-200 z celkem 218. Autor: A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P R S Š T U V W Z Autor na „V": VÁ VA VE VI VR...

INFORMACE

AUTOR
Marie Rivai
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaragdové ostrovy: Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie.pdf

POPIS

Česká spisovatelka, básnířka a cestovatelka Marie Rival vypráví ve třiceti příbězích o neobvyklém hrdinství, lásce, přátelstvía moudrosti lidí a zvířat žijících na věčně zelených ostrovech. I když se některé legendy budou zdát téměř neskutečné, je nutno přihlížet k tomu, že nezanedbatelnou roli v životěobyvatel ostrovní říše hrály častopřírodní živly a jimi vyvolané představy o nadpřirozených bytostech a jevech.Z pohádek je patrné, že zlo na světě nebylo dosud úplně vymýceno a zůstává s dobrem zatím v rovnováze. V bajkách k dětem promlouvá moudrost přírody, kdy prostřednictvím zvířátek pro děti plynou i drobná poučení.

Chcete si přečíst knihu?Smaragdové ostrovy: Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Rivai. Číst Smaragdové ostrovy: Lidové pohádky legendy a bajky Indonésie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY