Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy

Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy - Klaus Grawe | Jesuslecitona.org

... Science nebo v jiném renomovaném vědeckém časopise objeví velmi kvalitní neurovědecké práce s velmi zajímavými objevy ... Neuropsychoterapie | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Svou dynamikou a významem pro lidstvo může neurovědám konkurovat snad pouze genetický výzkum. Neuropsychoterapie Autor Klaus Grawe. Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy Téměř každý měsíc se v Nature, Science nebo v jiném renomovaném vědeckém časopise objeví velmi kvalitní neurovědecké práce s velmi zajímavými objevy. Recenze knihy Grawe, Klaus - Neuropsychoterapie. Rozsáhlá kniha nedávno zesnulého Klause Graweho (německy) má podtitul Nov ... Kniha: Neuropsychoterapie - Grawe; Klaus | Knihy.ABZ.cz ... . Recenze knihy Grawe, Klaus - Neuropsychoterapie. Rozsáhlá kniha nedávno zesnulého Klause Graweho (německy) má podtitul Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy.Je to sice oblíbená fráze, pod kterou se ukrývají občas spisky zcela pavědné, ale v tomto případě je tento podtitul zcela namístě. Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy. autor neuveden. Info: Portál, 2007 (1) - váz, 488 str. Z něm. přel. L. Simonová. Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy Klaus Grawe Nakladatel: Portál 2007 nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy. Klaus Grawe ; [z německého originálu ... přeložila Lucie Simonová] ... 1.5 Jak konkrétně vypadá neuropsychoterapie?..... 1.6 Stavba knihy..... 2 Co by měli psychoterapeuti vědět o mozku..... 2.1 Náš mozek - ideál komplexity..... 2.2 K čemu dochází mezi neurony ... Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pic...

INFORMACE

AUTOR
Klaus Grawe
DIMENZE
7,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy.pdf

POPIS

Téměř každý měsíc se v Nature, Science nebo v jiném renomovaném vědeckém časopise objeví velmi kvalitní neurovědecké práce s velmi zajímavými objevy. Svou dynamikou a významem pro lidstvo může neurovědám konkurovat snad pouze genetický výzkum. Kniha Neuropsychoterapie shrnuje, co dnes víme o neuronálních strukturách a procesech, které se odehrávají v mozku a ovlivňují naše pocity a způsoby jednání. Snaží se odpovědět například na otázky, jaké jsou neuronální předpoklady psychických nemocí nebo jak je možné, že mozek produkuje psychické poruchy. Zároveň zprostředkovává důsledky neurovědeckých objevů pro psychoterapeutickou praxi s pacienty, kteří těmito poruchami trpí. Neuronální předpoklady psychických poruch sahají dále za onemocnění samé a je třeba s nimi v terapeutické praxi počítat a pracovat. Psychoterapie, která je obeznámena s pokrokem neurověd, pak dokáže psychologickými prostředky měnit nastavení neuronálních struktur, a tím "prorážet" nové cesty k pozitivnímu životnímu náhledu pacientů. Cíle a úkoly informované terapie jsou tak nahlíženy ze zcela nové perspektivy, která ukazuje daleko do budoucna.Kniha je určena studentům medicíny, psychologie, terapeutům, psychiatrům a neurologům.

Chcete si přečíst knihu?Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klaus Grawe. Číst Neuropsychoterapie: Nové přístupy k terapii na základě poznatků neurovědy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY