Poklesky rozverné snoubenky

Poklesky rozverné snoubenky - Miloň Čepelka | Jesuslecitona.org

...ení studánku: Nakl.Fragment: Abeceda slušného chování Poklesky rozverné snoubenky Miloň Čepelka ... Poklesky rozverné snoubenky - Miloň Čepelka | Databáze knih ... . Pokusy a rošťárny: Super zábava pro kluky a holky Bethany Mannová pdf ulozto. Polévkový detox: Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů Angela Blatteis pdf. Poruchy osobnosti Ján Praško kniha online. Poklesky rozverné snoubenky: Poklesky rozverné snoubenky Miloň Čepelka: Měšťák šlechticem: Jean-Baptiste Poquelin - Molière: Škola pro ženy: École des femmes Jean-Baptiste Poquelin - Molière: Lucerna: Lucerna Alois Jirásek: Smrt obchodního cestujícího: Death of a Salesman Arthur Miller: Vějíř lady Windermerové: A Good ... Mluvit u cimrmanovských her o okřídlených výrocích je nemožné, protože jsou okřídlené od ... Kniha: POKLESKY ROZVERNÉ SNOUBENKY - Miloň Čepelka | Knihy ... ... ... Mluvit u cimrmanovských her o okřídlených výrocích je nemožné, protože jsou okřídlené od prvního do posledního slova. Ale jestli jsou některé sentence okřídlenější než jiné, tak mezi nejokřídlenější určitě patří: nepište mi a pokud možno nepište vůbec. Novela Příliš mnoho pohřbů je druhou prózou herce, rozhlasového moderátora, textaře, dramatika a básníka Miloně Čepelky. Věříme, že naváže na jeho úspěšnou novelu Poklesky rozverné snoubenky, vydanou v roce 2007 taktéž v nakladatelství Daranus....

INFORMACE

AUTOR
Miloň Čepelka
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Poklesky rozverné snoubenky.pdf

POPIS

Lída dospívá v šedesátých letech minulého století na malé české vsi. Okolí od ní očekává, že jednou bude žít obyčejným životem obětavé manželky, ale když se stane zdravotní sestrou a získá místo v nemocnici poblíž Prahy, otevřou se jí dveře do světa, jaký dřív neznala. Velkoměsto naivní venkovanku změní a z Lídy se stane žena, která si nehodlá nic odpírat. V náruči mužů se snaží zapomenout na nudnou minulost i na svou dětskou, leč osudovou lásku – učitele ze základní školy. Jenže minulost ji stejně nakonec dožene. V divokém období po pražském jaru 1968, kdy se prověřují lidské charaktery, je Lída vydržovanou milenkou sice charismatického, ale zlovolného muže, který se chystá ublížit Lídině dávné dětské lásce. Nezbývá než se vzdát pohodlného života plného sexuálních radovánek a začít rychle jednat... Poklesky rozverné snoubenky je brilantně napsaná novela, která mluví do duše i z duše všem ženám, které se nebojí otevřeně sdílet i své nejtajnější sny. Její autor - publicista, spisovatel a zakládající člen legendárního Divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka – dokončil první verzi rukopisu před více než dvaceti lety. Tehdy ovšem knížka nemohla vyjít, jednak z politických důvodů a jednak pro „sexuální explicitnost“. Vychází tedy až dnes jako autorův opožděný prozaický debut.

Chcete si přečíst knihu?Poklesky rozverné snoubenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloň Čepelka. Číst Poklesky rozverné snoubenky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY