Žluté oči vedou domů

Žluté oči vedou domů - Markéta Pilátová | Jesuslecitona.org

...t EAN: 9788072153145 ISBN: 978-80-7215-314-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 162 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Pilátová, Markéta : Žluté oči vedou domů ... . vydání) Jste-li pravidelnými čtenáři týdeníku Respekt, tak Vám nemusím autorku představovat, pracuje tam jako vedoucí zahraniční rubriky. Vystudovala katedru romanistiky a historie na FF UP v Olomouci, kde šest let pracovala jako odborná asistentka. Žluté oči vedou domů. Kniha Diskuze ke knize (0) Recenze. Článek v PDF. Autor: Markéta Pilátov ... Žluté oči vedou domů - M ... Kniha: Žluté oči vedou domů - Markéta Pilátová | Knihy.ABZ.cz ... . Žluté oči vedou domů. Kniha Diskuze ke knize (0) Recenze. Článek v PDF. Autor: Markéta Pilátov ... Žluté oči vedou domů - Markéta Pilátová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Žluté oči vedou domů Prodej skončil. Čtyři hrdinky románu Markéty Pilátové jsou v situaci, kdy znovu začínají - v Praze a v Brazílii. Pokoušejí se dobrat toho, jak moc si historie zahrála s jejich životy a láskou. Ta může mít podobu dopisů tajně putujících přes oceán, stejně jako kovbojského dobrodružství v ... Žluté oči vedou domů. Torst, 2007. Jazyk: Čeština Žánr: Beletrie Autorská práva v zahraničí ... Srovnání cen luté oči vedou domů - Markéta Pilátová v 5 obchodech. E-shop cena luté oči vedou domů - Markéta Pilátová se pohybuje od 156 Kč. Výrobek je v kategorii Literatura česká. Žluté oči vedou domů Predaj skončil. Čtyři hrdinky románu Markéty Pilátové jsou v situaci, kdy znovu začínají - v Praze a v Brazílii. Pokoušejí se dobrat toho, jak moc si historie zahrála s jejich životy a láskou. Ta může mít podobu dopisů tajně putujících přes oceán, stejně jako kovbojského dobrodružství v ......

INFORMACE

AUTOR
Markéta Pilátová
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Žluté oči vedou domů.pdf

POPIS

Čtyři hrdinky románu Markéty Pilátové jsou v situaci, kdy znovu začínají – v Praze a v Brazílii. Pokoušejí se dobrat toho, jak moc si historie zahrála s jejich životy a láskou. Ta může mít podobu dopisů tajně putujících přes oceán, stejně jako kovbojského dobrodružství v džungli. Kniha vypráví o pocitech emigrantů, kteří se vracejí na místa, odkud odešli, o zmatení jejich dětí a o hojivé síle nalezeného přátelství. Hrdinky románu žijí v divočině velkoměsta, chovají býky na pastvinách ohraničených džunglí a své kořeny se snaží najít v Čechách. Rekonstruují tak útěky svých předků i své vlastní. Kniha zkoumá, nakolik je v dnešním světě, kde se tak snadno těká ze země do země, důležité mít domov a někoho, kdo dokáže člověku naslouchat.

Chcete si přečíst knihu?Žluté oči vedou domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Pilátová. Číst Žluté oči vedou domů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY