Jak přežít první pusu?

Jak přežít první pusu? - Francine Oomen | Jesuslecitona.org

...sto obávají, hledají zdůvodnění proč pusu nedát, říkají si, že ona holka by ji stejně nechtěla ... Kniha Jak přežít první pusu - Francine Oomen | knizniklub.cz ... . Věřte, že pokud vám situace připadala romantická a stvořená "tak akorát pro pusu", tak holce připadala 2x víc romantičtější a pusu očekávala 2x víc. Stav knihy je velmi dobrý viz. hodnocení 5 hvězdiček. Velmi pěkná originální vazba. Kniha je jako nová. Jak přežít první pusu? Francine Oomen. 179 Kč. 65 Kč-64%. Kniha Humorné příběhy o holce jak má být. Jak přežít tuhle třídu? Francine ... Jednoduchý A Efektivní Způsob, Jak Ji Políbit - YouTube ... . 179 Kč. 65 Kč-64%. Kniha Humorné příběhy o holce jak má být. Jak přežít tuhle třídu? Francine Oomen. 179 Kč. 65 Kč. Nahoru ... První polovina knihy je méně záživná a chvíli trvá, než se začne skutečně něco dít. I když je postupným čtením jasné, jak příběh dopadne, moc jsem si užívala chvíle, kdy se ze Zvíře pral sám se sebou. Jeho pasáže byly perfektním zpestřením celé knihy. ... Jak přežít první pusu? Punkie44. Jak dát klukovi první pusu? Ahoj, mám ráda jednoho kluka.. a je to i oboustranné, no a nedávno jsme byli venku, tam mě objal a chtěl ať mu dám pusu.. úplně jsem zpanikařila a nevěděla co mám dělat, nějak jsem se z toho vyvlekla, ale příště už to asi nepůjde.....

INFORMACE

AUTOR
Francine Oomen
DIMENZE
6,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít první pusu?.pdf

POPIS

Třetí setkání s pubertální hrdinkou Rósou ve volné řadě humorných příběhů nizozemské autorky. Hlavní téma je jasné - a jako vždy je příběhová linie zpestřena Rósinými e-maily s kamarádkou Ester a s internetovým přítelíčkem Jonášem-Rarášem. Samozřejmě nechybí tipy na přežití s puberťáckými problémy a s dospělým okolím. Vtipné historky umocňuje živý jazyk plný hříček - Rśa je tvořivá, veselá dušička, žádná šedá myš, i když si to o sobě nejednou myslí a urputně proti tomu bojuje.

Chcete si přečíst knihu?Jak přežít první pusu? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francine Oomen. Číst Jak přežít první pusu? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY