Atika 1987-1992: Emoce a forma/Emotion and Form

Atika 1987-1992: Emoce a forma/Emotion and Form - - | Jesuslecitona.org

...mas Evangelium = L'evangile Selon Thomas = the Gospel According to Thomas 1 ... Atika 1987-1992 | Emoce a forma - Muzeum umění Olomouc ... . Introduct Ion 1.1 Problem of the Greek perfect active What may be said to be the underlying semantics of the Ancient Greek perfect and pluperfect active? Indeed, may these morphological categories (or category) be said to have any unifying semantics at all? The presenting difc fi ulty may be simply stated: these forms, though bearing the label (plu)perfect active, cannot be relied on to ... autokratická forma vlády (samovláda); v rukou jedné osoby nebo mal ... Katalog - Muzeum umění Olomouc ... ... autokratická forma vlády (samovláda); v rukou jedné osoby nebo malé skupiny je soustředěna veškerá státní moc (včetně zákonodárné), neexistuje právní nebo zvykové omezení autority vlády. V Evropě v 17.-18. století absolutismus postupně nahrazoval stavovské monarchie. pro rozhovor by se dala lépe strukturovat forma rozhovoru, která by vedla k jednotnějším výsledkům. Na druhou stranu, rozhovor je me - toda, která je velmi časově flexibilní a její forma také záleží na mnoha externích kritériích, jako jsou například osobnostní vlastnosti klienta, Atika 1987-1992 Emorce a forma / Emotion and Form Dagmar Koudelkova. 建築の解体 - 磯崎新著作集 2 Full text of "Chernobyl Consequences of the Catastrophe for People and the Environment" See other formats ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Atika 1987-1992: Emoce a forma/Emotion and Form.pdf

POPIS

Publikace je prvním komplexním shrnutím činnosti designérského sdružení Atika, které se netradičním přístupem k tvorbě nábytku významně zapsalo do dějin českého designu 20. století. Za pět let existence skupiny vytvořili její členové – architekti Vít Cimbura, Bohuslav Horák, Jiří Javůrek, Jiří Pelcl a Jaroslav Šusta jr. – více než 150 originálních nábytkových objektů, svítidel a doplňků, které patří k základním dílům české postmoderny. Atika vnesla do světa funkčních předmětů obsah a příběh, svým expresivním tvaroslovím, vtipem a nadsázkou se výrazně odlišovala od svých vzorů – italských skupin Alchymia a Memphis. Proto dokázala zaujmout a prosadit se v zahraničí. Ve své době byla jediným reprezentantem českého designu za hranicemi České republiky.

Chcete si přečíst knihu?Atika 1987-1992: Emoce a forma/Emotion and Form ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Atika 1987-1992: Emoce a forma/Emotion and Form Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY