Japonština: Slovníčky a klíč

Japonština: Slovníčky a klíč - Dita Nymburská, | Jesuslecitona.org

...ci v každodenních ... Japonština. Slovníčky a klíč + 3 CD Nymburská Dita, Vostrá Denisa, Sawatari Mami ... Japonština - komplet (písmo, klíč, slovníčky + 3 CD) ... . Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i prosamouky. Klade důraz na komunikaci v běžné každodenní situaci. Systematicky vykládá gramatiku a umožňuje zvládnutí složitého systému písma i zvukové stránky ... Učebnice, písmo, slovníčky a klíč . Dita Nymburská ... Japonština . Overený nákup . Táto kniha je výborná pre ľudí ktorí sa chcú uči ... Japonština - Dita Nymburská, Mami Sawatari, Denisa Vostrá ... ... . Dita Nymburská ... Japonština . Overený nákup . Táto kniha je výborná pre ľudí ktorí sa chcú učiť japonský od nuly a chcú mať všetky základy na jednom mieste. Len odporúčam si preštudovať a naučiť sa japonské abecedy Hiraganu a Katakanu vopred a dokúpiť aj veľký slovník. titul tvoří - učebnice, sešit písma, slovníčky a klíč, 3 CD (2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu) Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. Klade důraz na komunikaci v běžné každodenní situaci. Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Ukázka ze svazku Japonština - slovníčky a klíč; Nahrávka CD 1/7 (Lekce 1, první část článku) Nahrávka CD 1/8 (Lekce 1, druhá část článku) Nahrávka CD 1/9 (Lekce 1, cvičení 1) Nahrávka CD 1/10 (Lekce 1, cvičení 2) Přiložená CD. Japonština - komplet (písmo, klíč, slovníčky + 3 CD) - Dita Nymburská. titul tvoří - učebnice, sešit písma, slovníčky a klíč, 3 CD (2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu) Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. Kla... Japonština - komplet (písmo, klíč, slovníčky + 3 CD) Japonština - komplet (písmo, klíč, slovníčky + 3 CD) kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0120252: Nakladatel: ... Třetí částí učebnicového kompletu je japonsko-český a česko-japonský slovníček a klíč ke cvičením. Zvládnutí fonetické stránky jazyka umožní dvě ... Japonština + 3 CD: učebnice, písmo, slovníčky a klíč (80-7335-074-2) Kniha - autor Dita Nymburská, 648 stran, japonsky, brožovaná bez přebalu lesklá titul tvoří - učebnice, sešit písma, slovníčky a klíč, 3 CD (2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu) Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v ... Japonština + 3 CD: učebnice, písmo, slovníčky a klíč titul tvoří - učebnice, sešit písma, slovníčky a klíč, 3 CD (2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu) Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. FKP70538 Japonština + 3 CD: učebnice, písmo, slovníčky a klíč Kniha Japonština + 3 CD: učebnice, písmo, slovníčky a klíč:titul tvoří - učebnice, sešit písma, slovníčky a klíč, 3 CD (2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu) Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykov...

INFORMACE

AUTOR
Dita Nymburská,
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Japonština: Slovníčky a klíč.pdf

POPIS

Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. Klade důraz na komunikaci v běžné každodenní situaci. Systematicky vykládá gramatiku a umožňuje zvládnutí složitého systému písma i zvukové stránky jazyka. Seznamuje uživatele s reáliemi současného života a kultury. Důležitou pomůckou je samostatný sešit písma, v němž jsou probrány obě japonské abecedy i základní čínské znaky s přehledným rozpisem tahů a s čísly,... Titul tvoří: hlavní učebnice, učebnice písma, klíč a slovníček a 3 CD - 2 audio CD a 1 CD s textovým editorem pro japonštinu JWPce. Podrobné informace včetně ukázek najdete na adrese http://denisa.vostry.cz/ucebnice/.

Chcete si přečíst knihu?Japonština: Slovníčky a klíč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Nymburská,. Číst Japonština: Slovníčky a klíč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY