Kosmičtí špioni: Vesmírná špionáž za Studené války

Kosmičtí špioni: Vesmírná špionáž za Studené války - Karel Pacner | Jesuslecitona.org

... což obě velmoci studené války nerady přiznávaly ... Ruská raketa zasáhne cíl v USA za půl hodiny. Jak začala ... ... . Tito lidé vstu Kosmičtí špioni. Praha : Albatros, 2005 - špionáž proti raketám a špionáž z vesmíru. Praha : Albatros, 2005 - špionáž proti raketám a špionáž z vesmíru. - ISBN 80-00-01686-9 Tento pilot bombardéru za války v Pacifiku, který pocházel z rodiny německých přistěhovalců, si uvědomoval význam nových, na první pohled fantastických zbraní. V únoru 1951 svolal tajnou poradu, která měla sta ... Karel Pacner | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V únoru 1951 svolal tajnou poradu, která měla stanovit kritéria pro zpravodajské družice. Během studené války se situace změnila. Komunistické strany ztratily v západních státech masovou podporu, takže vyzvědačů z ideologických důvodů značně ubylo. Sovětská špionáž musela začít lovit jinde. Vrátila se ke klasickým verbířským metodám - k vydírání a podplácení. Velké špionážní operace časů studené války (1945-1965) ... Kosmičtí špioni Karel Pacner. ... Kniha přibližuje vývoj československé zpravodajské služby za II. světové války. Autor se podílel na tvorbě stejnojmenného televizního dokumentu. Špionážním družicím s trochou nadsázky vděčíme za "nevojenský" průběh studené války a především nepoužití jaderných zbraní. I po skončení studené války kosmičtí špioni existují nadále a dbají nad vnitřní i vnější bezpečností vlastnických států a potíráním světového terorismu. Jeho kniha s názvem VELKÉ ŠPIONÁŽNÍ OPERACE vrcholu, konce a dozvuků studené války (1968-2001) nabízí v třinácti kapitolách pohled do mnoha zemí počínaje Československem v období pražského jara roku osmašedesát přes Rusko, Polsko, Spojené státy, Čínu, západní i východní Německo až po Velkou Británii. Kosmičtí špioni Albatros 2005 - špionáž proti raketám a špionáž z vesmíru, o níž má málokdo představu. ... při níž dešifrovali sovětské depeše z New Yorku a dalších západních měst do Moskvy za druhé světové války, a tím přišli na spoustu špionů. ... Velké špionážní operace časů studené války (1945 ... Kosmičtí špioni: Kosmičtí špioni: Karel Pacner: 80% Kosmonaut: Marcel Grün - Kosmonauti 20. století: Karel Pacner: 85% Kosmonautika za oponou: Kosmonautika za oponou: Stanislav Kužel: 80% Kosmos: Cosmos: Carl Sagan: 96% Kritické momenty kosmonautiky: Ondřej Šamárek: 100% Lenochod a vesmír: Lenochod a vesmír: František Koukolík Definitions of Karel Pacner, synonyms, antonyms, derivatives of Karel Pacner, analogical dictionary of Karel Pacner (Czech) 21.08.2012 Špioni nad Bajkonurem ... Zdálo se, že všechny bojové střely staví na základě německých zkušeností z války. V březnu 1957 ohlásila práce na mezikontinentální raketě, které dala krycí název SS-6,...

INFORMACE

AUTOR
Karel Pacner
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmičtí špioni: Vesmírná špionáž za Studené války.pdf

POPIS

Kniha zachycuje podivuhodnou historii zpravodajských družic určených k fotografování cizího území i k zachycování rádiové korespondence protivníka, což byl donedávna utajený fakt. Rovněž uvádí dosud nezveřejněné fotografie - i když to jsou záběry staré, novou technikou dávno překonané. Obsahuje také informace o špionáži proti raketám a družicím. Čtenáři tak mají unikátní možnost nahlédnou pod pokličku armádám ruské, americké, izraelské, čínské i francouzské.

Chcete si přečíst knihu?Kosmičtí špioni: Vesmírná špionáž za Studené války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Pacner. Číst Kosmičtí špioni: Vesmírná špionáž za Studené války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY