Kronika válečníkova III. - Nepřítel boha

Kronika válečníkova III. - Nepřítel boha - Bernard Cornwell | Jesuslecitona.org

...ezi jeho nejznámější díla patří řada románů z období napoleonských válek „The Sharpe series", pojmenovaných podle hlavního hrdiny Richarda Sharpa ... Nepřítel Boha (Kronika válečníkova, #3) by Bernard Cornwell ... .V Česko se stal známým především díky zdařilému zpracování artušovské legendy ve čtyřdílném ... Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music Recommended for you rozšířené hledání. Doporučujeme; Připravujeme; Novinky; Antikvariát; Jinde nekoupíte; 0,00 Kč 0 ks zboží KRONIKA VÁLEČNÍKOVA Díl II. - Ostrov mrtvých. Další díl př ... Kronika válečníkova: Nepřítel boha (díl III) ... . Doporučujeme; Připravujeme; Novinky; Antikvariát; Jinde nekoupíte; 0,00 Kč 0 ks zboží KRONIKA VÁLEČNÍKOVA Díl II. - Ostrov mrtvých. Další díl příběhů legendárního krále Artuše ... 99,- Kč ISBN: 80-85954-93-1. Více. Bernard Cornwell. Překlad: Jiří Beneš. Kronika válečníkova Díl III. - Nepřítel Boha. Ve III. dílu historické ságy, rozvíjející osudy spojenců i nepřátel legendárního ......

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
5,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika válečníkova III. - Nepřítel boha.pdf

POPIS

Ve III. dílu historické ságy, rozvíjející osudy spojenců i nepřátel legendárního krále Artuše, líčí jeho bojovník Derfel události, k nimž vedlo Artušovo překvapivé vítězství v bitvě u Lugg Vale, po níž by Británie mohla aspoň na chvíli vydechnout z neutuchajících šarvátek a válečných střetů. Přitom však sílí obavy kouzelníka Merlina o budoucnost země, která postupně zapomíná na své ochranné i zlovolné bohy a přimyká se k nové, křesťanské víře. Artuš, rozpolcený mezi svou láskou ke Guineveře a úkolem bránit a spravovat zemi ve jménu svého krále, se musí vrhnout do nových dobrodružství a bojů, při nichž hrozí zkáza i třinácti pokladům Británie, po kterých neúnavně pátrá kouzelník Merlin se svou ctižádostivou kněžkou a milenkou Nimue. Derfel se poté stává svědkem zrady a selhání Artušovy choti, královny Guinevery, které zasáhne v Artušovi nejen muže, ale i vladaře a správce právě stmelené země a nepřekonatelného vojevůdce. Vzrušující děj, odkrývající oponu záhad i z rituálů Isidiných mysterií, dává zároveň nahlédnout do čím dál větší hloubky citů a duchovního života v době převratných změn, z níž se rodí křesťanská civilizace a kultura.

Chcete si přečíst knihu?Kronika válečníkova III. - Nepřítel boha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Kronika válečníkova III. - Nepřítel boha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY