Úspěšné chytání candátů: Tajemní dravci

Úspěšné chytání candátů: Tajemní dravci - Olivier Portrat | Jesuslecitona.org

...u "Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci" od Oliviera Portrata za retro rybařinu - např ... Úspěšné chytání candátů / Tajemní dravci | Antikvariát Pod ... ... . navijáky Shakespeare apod. Nabídněte. Kniha je nová. Dohodou: Jindřichův Hradec 377 01: 26 x: Staré retro pruty a navijáky po dědovi - [3.4. 2020] Kniha Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci v seznamu Knihovna Knihu Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci má v seznamu Knihovna 1 uživatelů Kupte knihu Úspěšné chytání candátů od Olivier Portrat na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Úspěšné chytá ... Kniha Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci - Olivier ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci Candát je asi nejoblíbenější dravou rybou mezi sportovními rybáři v Evropě. Nejinak je tomu i v České republice. Přesto má s jeho chytáním mnoho rybářů těžkosti. Olivier Portrat se lovem této tajemné ryby zabývá již mnoho let. Dravci; Hobby - pro muže; Hobby - příručky; Nejvýznamnější díla: Úspěšné chytání candátů - tajemní dravci; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Knihy se štítkem rybolov v online antikvariátu TrhKnih.cz. Feeder - blesková akce jak lépe chytat ryby 500 Kč Kniha: Úspěšné chytání candátů - tajemní draci (Portrat Olivier)(Olivier Portrat) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
Olivier Portrat
DIMENZE
10,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšné chytání candátů: Tajemní dravci.pdf

POPIS

Candát je asi nejoblíbenější dravou rybou mezi sportovními rybáři v Evropě. Nejinak je tomu i v České republice. Přesto má s jeho chytáním mnoho rybářů těžkosti. Olivier Portrat se lovem této tajemné ryby zabývá již mnoho let. Candáty chytá téměř všude, kde se vyskytují: od marockého Atlasu přes celou Evropu až po Kazachstán na čínsko-mongolské hranici. Výsledkem jsou tisíce ulovených candátů, mezi nimi i úlovky přes deset kilogramů. Veškeré své zkušenosti nashromážděné během svých cest zúročil autor právě v této knize. Více informací nikde jinde nenajdete! V této knize se dozvíte vše nejen o lovu candátů, ale budete mít možnost poznat i charakteristické chování těchto dravců. Základním předpokladem úspěšného rybolovu je znalost stravovacích návyků lovené ryby, na nichž se především lov candátů zakládá. A tomu také odpovídá obsah knihy. V nejdelší kapitole se seznámíte s tisíckrát vyzkoušenými a osvědčenými triky expertů. Všechny lovné metody, které přicházející v úvahu, jsou skutečně dopodrobna vysvětleny. Poté vás autor zasvětí do tajů „vysoké školy“ lovu candátů. Kniha je doslova nabitá množstvím špičkových barevných fotografií a nechybí ani popis nejznámějších evropských revírů.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšné chytání candátů: Tajemní dravci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Portrat. Číst Úspěšné chytání candátů: Tajemní dravci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY