Pohlazení pro duši

Pohlazení pro duši - Ferrero Bruno | Jesuslecitona.org

...9 likes. vše pro MÉ lidi =)) LIKE =)) Pohlazení na duši ... Pohlazení pro duši - Miroslav Hrabica | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 14K likes. SÍLA MYŠLENKY... Hledáte Pohlazení pro duši od Bruno Ferrero? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Láskyplný dotek nebo pohlazení (ať již fyzické či psychické viz níže) má po všech stránkách velmi blahodárné a posilující účinky. Láskyplný dotek je léčivý pro tělo i duši a je to vědecky dokázáno. Dokonce je dokázáno, že různé druhy doteku aktivizuj ... Spiritualita | Pohlazení pro duši | Nakladatelství Portál ... . Dokonce je dokázáno, že různé druhy doteku aktivizují v mozku různé pozitivní neurochemické reakce. Pohlazení pro duše Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. Pohlazení pro duši. O rybce? Byl muž, který ve svém...

INFORMACE

AUTOR
Ferrero Bruno
DIMENZE
5,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohlazení pro duši.pdf

POPIS

Nový soubor příběhů populárního autora Bruna Ferrera navazuje na knižní příběhy, které po řadu let vycházejí a jsou znovu dotiskovány v nakladatelství Portál, například Příběhy pro potěchu duše, Paprsek slunce pro duši, Živá voda pro duši, Osvěžení pro duši a další. Vyjadřují moudrost a pohlazení, ale i výtku, radu nebo poučení vyplývající z krátkého vylíčení určitých momentů jednání a vztahů lidí v každodenním životě v současné době, v minulosti či v legendě. Kniha je vhodná pro rodiče, vychovatele, dospívající čtenáře i pro milovníky narativní spirituální literatury.

Chcete si přečíst knihu?Pohlazení pro duši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ferrero Bruno. Číst Pohlazení pro duši Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY