Mazlení s vepři: aneb Tu a tam po Evropě

Mazlení s vepři: aneb Tu a tam po Evropě - Milan Fridrich | Jesuslecitona.org

...lední míst na parkovišti - a první, do čeho jsme se pustili, bylo milování ... Mazlení s vepři aneb tu a tam po Evropě - Fridrich Milan ... ... . Co opravdu nikdo nečekal, tam odkud vzešel ten hon na čarodějnice v podobě DIESEL-GATE, tam v zemi stále nejinovativnější, v USA prodeje aut s Naftových motorem rostou, napříč všem poučkám a propadům benzínových motorů. A vysvětlení je toliko jednoduché: levnější PHM, delší dojezd a vysoký točivý moment motoru. Dnešní díl vás pozve do zákulisí České televize. Nejen o tom, jak vaše ... Mazlení s vepři aneb tu a tam po Evropě - Fridrich Milan ... ... . Dnešní díl vás pozve do zákulisí České televize. Nejen o tom, jak vaše oblíbené pořady vznikají, přijde vyprávět šéfdramaturg Centra zábavné tvorby Aleš Ulm, ředitel zpravodajství Milan Fridrich a šéfredaktor Redakce sportu Otakar Černý.Tentokrát na téma „Jak se dělá televize". napsali tatko, vlk a přispěl kosíř JN Celkem čtyřikrát jsem změnil téma pondělního článku. Už podruhé jsme odložil Vrbětice. Následně posunul Pachův článek z dneška na zítra.Pak zase změnil svůj úmysl podat si ten nehorázný zámysl ministrů zahraničí, Británie, Dánska, Estonska a snad Polska, o kterém jsem informoval v předminulé svodce, že chtějí ... Neperte se s vepři v bahně! Vepřům se to líbí! ... Stačil by kanystr s benzínem, celé by to tu lehlo popelem. Argument soucitu: City místo argumentu: Když mě odmítnete, moje děti umřou hlady! ... Klam zvaný "Omyl hazardního hráče" aneb hledání příčiny tam, kde není. Jestli máte k Africe přirozený respekt, vidíte v televizi jenom to špatné a vyrážíte, jako donedávna já, raději kamkoliv jinam, zkuste se vydat do Botswany. Najdete tam Afriku bez problémů, válek a nemocí. Afriku pro začátečníky....

INFORMACE

AUTOR
Milan Fridrich
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Mazlení s vepři: aneb Tu a tam po Evropě.pdf

POPIS

Už samotný název nás ihned zaujme, neobvyklé spojení 'mazlení s vepři' však souvisí s jedním z mnoha fejetonů. Styl psaní M. Fridricha je naprosto skvělý, ve svých fejetonech o zemích, které procestoval, si všímá nejen přírody, památek, ale hlavně lidí. Pokud chcete poznat kulturu lidí v Evropě, je pro totato kniha jako stvořená. Autor píše velmi lidsky a čtivě. POuze jediné, co mi na knize trochu vadí je, že jsou fejetony z různých zemí za sebou na přeskáčku. Možná ale autor chtěl, aby se čtenář nepřejedl jedním státem.

Chcete si přečíst knihu?Mazlení s vepři: aneb Tu a tam po Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Fridrich. Číst Mazlení s vepři: aneb Tu a tam po Evropě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY