Akvarijní a jezírkové ryby

Akvarijní a jezírkové ryby - David Alderton | Jesuslecitona.org

... jezírkové ryby:karas zlatý-10-13cm - karas citrón-10-13cm - shubunkin 7-10cm 30kč 10-15cm 40kč - Mix ... Pro drobné rybky | INVITAL Rostlinna-akvaria.cz ... ... Zahradní jezírka / Jezírkové ryby(studenovodní) Jeseteři Ostatní Karásci Závojnatky KOI Kapři Měkkýši. Kategorie Akvaristika sladkovodní, Akvaristika mořská - jsme AKVA SHOP a rádi Vám dodáme vše potřebné pro akvárium a akvaristiku. Od akvarijní výbavy pro začátečnickou akvaristiku až po nejmodernější akvarijní techniku, vybavení a krmiva pro profesionály v akvaristice. Dezinfekce vody a léčivé přípravky pro okrasné ryby v jezírku Filtrační média Krmiva pro okrasn ... AKVARIJNÍ ROSTLINY - PRODEJ, nejširší výběr rostlin ... . Dezinfekce vody a léčivé přípravky pro okrasné ryby v jezírku Filtrační média Krmiva pro okrasné jezírkové ryby Přípravky proti řasám v okrasném jezírku Testy hodnot vody pro okrasná jezírka Úprava vody v okrasných jezírcích ... Akvarijní sety. Startup sety. Budget sety. Comfort sety. NanoLED sety. Velkoobchodní prodej chovatelských potřeb, živých zvířat, akvarijních ryb Prodej krmiva pro koi kapry a jezírkové ryby. Nabízem kvalitní krmivo pro jezírkové ryby. Krmivo pro ryby od firmy Altech Coppens, Vodnář, Glopex, Sehnoutek a další. Doprava po Praze a Středních Čechách zdarma. Na prodej nabízíme granulát, sticks, mixovan Akvarijní a jezírkové ryby Autor: Alderton, David Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024216331 ISBN: 80-242-1633-7 Originál: Encyclopedia of Aquarium and Pond Fish Překlad: Kymla, Zdeněk Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 23,5 × 28,3 cm Rok vydání: jezÍrkovÉ ryby a trofejnÍ jeseteŘi - top - [19.5. 2020] Nabízím JEZÍRKOVÉ RYBY a TROFEJNÍ JESETERY. V letošní nabídce mám: Jesen zlatý a modrý, Amury zlaté, Karas zlatý, Ostroretky, Evropské Koi kapry AA kvalitě ve velikosti 10-50 cm. Dále pak mám v nabídce Jesetery: Jesetery Sbiřské, Ruské, Hvězdnaté, Malý, Malý ......

INFORMACE

AUTOR
David Alderton
DIMENZE
4,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Akvarijní a jezírkové ryby.pdf

POPIS

Kompletní průvodce výběrem a chovem sladkovodních a mořských ryb. Více než 1 000 různých druhů ryb a bezobratlých pro nejrůznější prostředí. Praktické rady jak zařídit akvárium a vybudovat zahradní jezírko - výběr nádrže, skalky a kořeny, rostliny, vyhřívání... Všechno o chovu ryb - rozmanitost tvarů a ploutví, krmení a chemismus vody, rozmnožování, délka života, nároky na světlo, vzduchování... Přehled vodních rostlin.

Chcete si přečíst knihu?Akvarijní a jezírkové ryby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Alderton. Číst Akvarijní a jezírkové ryby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY