Slovník cizích slov

Slovník cizích slov - - | Jesuslecitona.org

...ační výčet dalších tvarů tohoto slova ... On-line výkladové slovníky • Odkazy.Seznam.cz ... . Komentáře ke slovu avizovat, avisovat . » přidat nový komentář • zpevnění, tuhnutí, vystužení, upevnění, ustálení • sjednocení, sloučení, unifikace • úprava, sjednocení různých závazků v jeden závazek • (lék.) zkostnatění zlomeniny kosti, obecně proces, kdy se určitá tkáň stává pevnou a tuhou (např. v důsledku chorobných změn) • (psych.) proces upevnění paměťových stop, zaj ... konsolidace - ABZ.cz: slovník cizích slov ... .) proces upevnění paměťových stop, zajišťující jejich relativní trvalost Pojem "Marginální anotace" pro mne znamená základní matematickou funkci ve zdrojovém kódu značící //text. Všechen text na onom řádku je samotným kódem chápán jako okrajová poznámka popisující danou instrukci, tudíž nemá s danou funkcí společného vůbec nic, zkrátka a pouze popisuje jednotlivé instrukce pro estetický dojem, aby se v daném "zdrojáku" vyznala ... Slovník cudzích slov je projekt, ktorý obsahuje vyše 20000 slov, pričom priebežne pribudajú nové. Tento projekt "Slovník cudzích slov" podlieha voľnej GNU FDL licencii.Staňte sa naším fanúšikom na facebooku alebo instagrame a už Vám neunikne žiadne z novo pridaných cudzích slov. 10 důvodů, proč právě slovník Online-Slovník.cz. Anglická výslovnost ke všem frázím a větám ve slovníku a v překladači; Pohodlný překlad celých vět a více slov najednou; Slovník cizích slov propojený s anglicko-českým slovníkem; Překladač vět a textů do 50 jazyků; Rychlé a intuitivní vyhledávání ve slovníku Latinský slovník .latinsky.cz. Latinský jazyk, lingua latina není rozhodně mrtvá Latinský slovník online. Zadejte Vámi hledané slovo do pole níže a nalezněte tak překlad pro Vámi zadané slovo. Například slova "auto" a "lingua". Latinsko - český slovník (lingua) Česko - latinský slovník (auto) ... - Velký slovník cizích slov obsahuje takřka 19 000 výrazů - K používání není třeba internet, funguje kompletně offline - Zobrazení slova dne - Velmi rychlé vyhledávání - Možnost vyhledání označeného slova z jiné aplikace (funkce sdílení) - Tlačítko pro hledání neznámého slova na Internetu - Widget na plochu - Podpora lokálních upozornění - Podpora hodinek ... Co ve slovníku cizích slov najdete? Slova převzatá z jiných jazyků, zejména angličtiny, odborné výrazy, slangové výrazy apod. Tato slova se vyskytují všude kolem nás a není možné je všechny znát, právě proto je tu náš slovník cizích slov. slovnik.cz - Multilingual Dictionary zástupné znaky o slovníku wap.slovnik.cz užitečné odkazy překladové okno Hlavní slovní zásobu poskytla společnost LangSoft , výrobce slovníků, překladačů textů a www stránek PC Translator . Music video by Team performing Slovnik cudzich snov. (C) 2006 Universal Music s.r.o. Význa...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník cizích slov.pdf

POPIS

Každý se občas ocitne v situaci, že si ne a ne vzpomenout na význam některého slova. Nabízíme vám slovník, který díky obsahu 30 000 hesel, slov užívaných ve všech oborech lidské činnosti a také výslovností některých složitých výrazů zajistí dokonalou orientaci v přejatých a odborných slovech. Kromě toho obsahuje i výrazy zastaralé a ke každému heslu také základní slovnědruhovou a tvaroslovnou charakteristiku.

Chcete si přečíst knihu?Slovník cizích slov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slovník cizích slov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY