Roztříštěná mysl: Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti

Roztříštěná mysl: Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti - Robert B. Oxnam | Jesuslecitona.org

...ruchou osobnosti. 88% 4 28. Co se týče knih, já doporučuji "Roztříštěná mysl - Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti" od Roberta Oxnama - skutečného člověka s Mnohočetnou Poruchou Osobnosti ... Roztříštěná mysl (Robert B. Oxnam) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . schizofrenie bengo 07.10.2009 14:51:20 Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: OXNAM, Robert B. Název: Roztříštěná mysl: Podnázev: můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti: Autor Roztříštěná mysl - Oxnam Robert B. - Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti Tommy, Boby, Wanda - t ... Roztříštěná mysl - Robert B. Oxnam | Knihy Dobrovský ... . - Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti Tommy, Boby, Wanda - to jsou jen tři z jedenácti osobností mezinárodně uznávaného učence Roberta Oxnama. Kniha je strhujícím popisem odvážného boje autora s jeho často nepochopenou nemocí. Kniha je doplněna epilogem renomovaného psychiatra Jefferyho Smithe, který Oxnama léčil a ... Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 9 - 15 hod. Držme si palce. ... Roztříštěná mysl. Ohodnotit » ... Roztříštěná mysl . 12,17 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti . Robert B. Oxnam; Robert B. Oxnam . 4,7 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Medzinárodne uznávaný americký špecialista na otázky Ázie, rečník, poradca Billa Gatesa či Georga Busha. ... The prostate gland is a vital portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. Robert B. Oxnam: Roztříštěná mysl, Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti (Portál, Praha, 2006, preložila Hana Loupová, 221 strán) Nedávno ma istý známy požiadal, aby som mu sprostredkovala prijatie na psychiatrické oddelenie. Chystá sa totiž písať článok, v ktorom pôjde aj o prostredie psychiatrie a všetko by chcel zažiť na vlastnej koži. roztŘÍŠtĚnÁ mysl :mŮj Život s mnohoČetnou poruchou osobnosti :r.b.oxnam 2006 Nabídka Praha Nabídněte ROZTŘÍŠTĚNÁ MYSL MŮJ ŽIVOT S MNOHOČETNOU PORUCHOU OSOBNOSTI AUTOR : ROBERT B.OXNAM VYDAL PORTÁL V PRAZE ROKU 2006 PEVNÁ VAZBA 224 STRAN ČESKÉ VYDÁNÍ ISBN 80-7367-151-4 STAV KNIHY JE JAKO NOVÝ A CENA PODLE DOHODY. roztříštěná mysl :můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti auto...

INFORMACE

AUTOR
Robert B. Oxnam
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Roztříštěná mysl: Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti.pdf

POPIS

Tommy, Boby, Wanda – to jsou jen tři z jedenácti osobností mezinárodně uznávaného učence Roberta Oxnama. Kniha je strhujícím popisem odvážného boje autora s jeho často nepochopenou nemocí. Kniha je doplněna epilogem renomovaného psychiatra Jefferyho Smithe, který Oxnama léčil a pomohl mu vynést na světlo jeho různé osobnosti a porozumět dětskému traumatu, které stálo v pozadí této nemoci. Kniha osloví zájemce o beletrii dotýkající se témat duševní nemoci, o populární psychologii a příběhy slavných osobností.

Chcete si přečíst knihu?Roztříštěná mysl: Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert B. Oxnam. Číst Roztříštěná mysl: Můj život s mnohočetnou poruchou osobnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY