Basil - valašský Vojvoda

Basil - valašský Vojvoda - Miroslav Žamboch | Jesuslecitona.org

...nové vesnice a města. Přece jen příběh Basil - valašský vojvoda má něco, co ho od ostatních jeho děl liší ... Valašský Vojvoda - YouTube ... . Autor vytvořil nesmírně tvrdý příběh ze světa plného smrti a lásky a jednoho velikýho dobrodružství. Druhá polovina je jakoby nahrazená mystickou atmosférou z pradávných časů. Miroslav Žamboch (born 13 January 1972) is a Czech physicist and author known for writing novels and short stories in the science fiction and fantasy genres.. A native of the Moravian town of Hranice, Miroslav Žamboch graduated with a degree in physics from the Department o ... Valašský Vojvoda - YouTube ... .. A native of the Moravian town of Hranice, Miroslav Žamboch graduated with a degree in physics from the Department of Nuclear Sciences and Physical Engineering of the Czech Technical University in Prague. Basil - Valašský vojvoda. Po té, co se postaví vrchnosti, je Basil chycen a pro ukázku moci, je na něj pořádán lov. Podaří se mu utéci a přijme ho za svého kmen původních lidí, kteří tu ještě jsou. Putuje s nimi, pomáhá jim a hlavně se přátelí se šamanem. Ten po něm chce záchranu kmene ,což mu Basil slíbí. Kniha: Basil Valašský vojvoda...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žamboch
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Basil - valašský Vojvoda.pdf

POPIS

První polovina třináctého století. Přemyslovské království sílí, česká kotlina je čím dál hustěji osídlena, vznikají nové vesnice a města. Stačí však urazit dva tři denní pochody na východ a člověk se dostane do moravských pralesů, kde stále silnějšímu křesťanství dosud vzdorují pohanská božstva předků. Ruka krále sem ještě nedosáhne, mezi vlky, medvědy a tajemnými obyvateli divočiny je těžké přežít; zdá se to téměř nemožné, když samozvaný pán své poddané nechrání, ale zotročuje. Jenomže lidé jsou právě tak tvrdí a neúprosní jako krajina, ve které žijí, a některým v žilách nekoluje jen lidská krev. Radhošť a Radegast shlížejí na ponurou zemi a lhostejně sledují, kdo se stane valašským vojvodou.

Chcete si přečíst knihu?Basil - valašský Vojvoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žamboch. Číst Basil - valašský Vojvoda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY