Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek

Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek - Mirko Hanák | Jesuslecitona.org

...r Erben pdf. Mokrý hrob Helena Reich kniha online ... Mirko Hanák dětem / Nejlevnější knihy ... . Moře jangů - Bod dlouhého života: tajemství orientálních léčebných postupů Dušan Tomek kniha. Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek Mirko Hanák pdf. Moje pohádky Karel Jaromír Erben pdf. Mokrý hrob Helena Reich kniha online. Moře jangů - Bod dlouhého života: tajemství orientálních léčebných postupů Dušan Tomek kniha. Mirko Hanák dětem od Mirko Hanák v KNIHCENTRU ... Mirko Hanák dětem / Nejlevnější knihy ... . Mirko Hanák dětem od Mirko Hanák v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Už na titulní stránce této knižky pro děti poznáte skvostné ilustraci Mirko Hanáka. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný a kdybyste to náhodou nepoznali, hlavní název knížky Mirko Hanák dětem, malovaná říše veršů a pohádek vás nenechá na pochybách. Knížku pro děti vydal Knižní klub u příležitosti malířových nedožitých pětaosmdesátin. Hanák, Mirko, 1921-1971 Hanák, Mirko Hanák, Mirko 1921-1972 Mirko Hanák slovaka pentristo, grafikisto kaj ilustristo vivinta en Moravio VIAF ID: 17748849 (Personal) Knihovny pod jednou střechou. Využijte komfort a jednoduchost prohledávání fondů desítek českých knihoven současně. Využijte služeb knihoven, objednávejte, stahujte - kdykoliv a kdekoliv. Mirko Hanák dětem k. autorů. Mirko Hanák - excellent czech illustrator "Měl talent od Pánaboha." Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný a kdybyste to náhodou nepoznali, hlavní název knížky Mirko Hanák dětem, malovaná říše veršů a pohádek vás nenechá na pochybách. Mirko Hanák dětem. Skvostné ilustrace našeho předního ilustrátora. Už na titulní stránce této knižky pro děti poznáte skvostné ilustrace Mirko Hanáka. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, a kdybyste to náhodou nepoznali, hlavní název knížky Mirko Hanák dětem, malovaná říše veršů a pohádek vás nenechá na pochybách. Gabriela Dubská dětem, 2005 (kol. autorů) Hanák Mirko: Dětem - malovaná říše veršů a pohádek, 2006 (kol. autorů) S Janem Kudláčkem objevili tzv. bilderbuch pro celý svět a jejich knížky byly přeloženy téměř do 30 jazyků Centrum pro rodinu M.E.D. Tyršova 380, 513 01 Semily. tel.:777 761 235. [email protected] Dětem : malovaná říše veršů a pohádek. Mirko Hanák, 1921-1971 . O portálu Knihovny.cz . O portálu ; Zapojené knihovny a zdroje ; Historie portálu Knihovny.cz ; Pro média ; Ochrana osobních údajů ; Pro knihovny . Jak se zapojit ; FAQ (pro knihovny) ... Mirko Haná...

INFORMACE

AUTOR
Mirko Hanák
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek.pdf

POPIS

Další připomenutí významného ilustrátora v řadě … Dětem. Přestože zemřel již v roce 1971, bylo by mu letos 85 let. Stal se velmi oblíbeným autorem a jeho akvarely zdobily i učebnice přírodopisu, protože příroda a hlavně zvířata byly jedním z jeho velkých témat. Knížka je určena již malým čtenářům, ale určitě potěší i dospělé, kteří si dovedou "hrát na dívání", tak jak v úvodu knihy nabízejí verše Mileny Lukešové. Je rozdělena na dvě části, a to příběhy, pohádky a verše především o zvířátkách a v druhé části pak klasické pohádky. Pocta ilustrátorovi je doplněna výborem z děl našich vynikajících autorů pro děti jako jsou: Michal Černík, Hana Doskočilová, Karel Jaromír Erben, Milena Lukešová, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Bohumil Říha, Jaroslav Seifert, Karel Šiktanc, Ljuba Štíplová, Jana Štroblová a Jan Vladislav. Jejich pohádky, verše i příběhy navzájem s ilustracemi souzní a tvoří tak dárkovou krásnou knihu, která jistě potěší malé i velké. Sestavila Stanislava Zábrodská. Graficky upravila Eliška Konopiská. Pro čtenáře od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirko Hanák. Číst Mirko Hanák dětem: Malovaná říše veršů a pohádek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY