Maják uctívačů Ginga: Bratrstvo ztraceného talismanu

Maják uctívačů Ginga: Bratrstvo ztraceného talismanu - Svatopluk Hrnčíř | Jesuslecitona.org

...-80-7341-821-2, ISBN: 80-7341-821-5 *Poklad Uctívačů ginga: tajemství neviditelného srubu (2000), ilustrace Marko Čermák, *Maják Uctívačů ginga: bratrstvo ztraceného talismanu (2005), ilustrace Marko Čermák ... PDF Dobrodružná literatura pro mládež tzv. robinzonády ... ... . *Osada na konci světa (2003), povídka pro mládež. *Klub dobrodruhů (2004), sbírka povídek pro mládež. Ginkgo biloba, zvaný také jinan dvoulaločný, je žijící fosilie. Ginkgo je prý rostlina dlouhověkých a moudrých a říkalo se o něm, že dokáže odvrátit oheň a zlo. Hrnčíř Svatopluk - Maják uctívačů ginga. 226. Hrnčíř Svatopluk - Poklad uctívačů ginga. 227. Hru ... Poklad uctívačů ginga - Moravian Library ... . Ginkgo je prý rostlina dlouhověkých a moudrých a říkalo se o něm, že dokáže odvrátit oheň a zlo. Hrnčíř Svatopluk - Maják uctívačů ginga. 226. Hrnčíř Svatopluk - Poklad uctívačů ginga. 227. Hrubín František - Dvakrát sedm pohádek. 228. Hrubín František - Dětem. 229. ... Bratrstvo bílého klíče. 294. Langer František - Andělé mezi námi. Přehled hodnocení uživatele dollyk ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Trilogii o Uctívačích ginga napsal Dak Sebulba. jedná se o nepřímé pokračování Zpychlích snoberů Ostrov Uctívačů ginga: Po stopách neznámých příběhů alpinistů a pochlebovačů. Poklad Uctívačů ginga: Tajemství neviditelného snobu, 2000[2] Maják Uctívačů ginga: Bratrstvo ztraceného chlebodárce, 2005[3]...

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Hrnčíř
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Maják uctívačů Ginga: Bratrstvo ztraceného talismanu.pdf

POPIS

Stínadla chtějí objasnit podivný příběh kurýra, který se kdysi ztratil i se vzácnou depeší Velkého Vonta. Dávnou záhadu také řeší parta kamarádů, známá z čtenářsky úspěšných děl Ostrov Uctívačů ginga a Poklad Uctívačů ginga (tato kniha na ně volně a samostatně navazuje). První stopy kluci a Kačka mají – Mluvící zeď, Černou věž a pozoruhodnou kandelu. Jenže do pátrání se zapojili i nebezpeční protivníci, k nimž patří Fialový Zorro a nový Širokko.

Chcete si přečíst knihu?Maják uctívačů Ginga: Bratrstvo ztraceného talismanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Hrnčíř. Číst Maják uctívačů Ginga: Bratrstvo ztraceného talismanu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY