Malý český bordel

Malý český bordel - Pavel Frýbort | Jesuslecitona.org

...současné filmové tvorbě Vekslák; Šakalí léta; Discopříběh; Kamarád do deště; Bony a Klid; Láska z pasáže; Vítr v kapse 28/4 druhy číslovek základní, řadové, druhové, neurčité Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie ... Vekslák aneb Malý český bordel: Frýbort Pavel ... . Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. V románu Vekslák se poprvé objevil Michal Najman, hlavní hrdina bestselerů Malý český bordel, Po nás potopa a Válka policajtů. ... Pavel Frýbort | OSOBNOSTI.cz ... . Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. V románu Vekslák se poprvé objevil Michal Najman, hlavní hrdina bestselerů Malý český bordel, Po nás potopa a Válka policajtů. Michal studuje na VŠE v Praze a má mnoho krásných snů, k jejichž uskutečnění potřebuje peníze, a dokáže využít šance. Stane se z něho vekslák a šéf malého lupičského gangu....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Frýbort
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý český bordel.pdf

POPIS

Hrdina předchozích knih Pavel Najman, odsouzený za zabití, se chce po amnestii pomstít těm, kteří ho dostali do vězení. Rychle se zorientuje v prostředí pražských prostitutek, pasáků a podvodníků různého formátu a mezi nimi se snaží vydíráním a podvody získat peníze. Je člověkem bez skrupulí a morálních ohledů a jakýkoliv nezákonný čin dokáže před svým svědomím obhájit. Neštítí se ani vraždy na objednávku, hraje ale příliš nebezpečnou hru, v níž nejen nakonec ztrácí všechny získané peníze, ale v níž mu jde i o život.

Chcete si přečíst knihu?Malý český bordel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Frýbort. Číst Malý český bordel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY