Sulek maluje

Sulek maluje - Pavel Kosatík | Jesuslecitona.org

...nihy » Faktografické biografie. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF ... Sulek maluje - Pavel Kosatík od 223 Kč - Heureka.cz ... . Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Kniha: Sulek maluje - Pavel Kosatík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Sulek m ... Sulek maluje - Pavel Kosatík | Elektronická kniha na Alza.cz ... . ... Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Sulek maluje - Pavel Kosatík, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sulek maluje - Pavel Kosatík. Kosatík píše, jak Sulek maluje Graficky pěkná publikace s mnoha reprodukcemi Sulkových obrazů a zajímavými archivními fotografiemi je svědectvím o malíři, který ani v nepříznivých okolnostech nepochyboval o nevyhnutelnosti svého života v tvorbě. Známý autor životopisů Pavel Kosatík si za objekt své nové knihy vybral osobu svérázného malíře Svatopluka Sulka. Narozen v roce 1921, studoval po druhé světové válce na prestižní Akademii Montmartre v Paříži, v ateliéru Fernanda Légera. Doma směl poprvé vystavovat až v roce 1958, na přímluvu profesora Václava Černého. Sulek maluje. Kdo napsal knihu Sulek maluje? Autorem je Pavel Kosatík. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Sulek maluje 279,-Ihned ke čtení Koupit Známý autor životopisů Pavel Kosatík si za objekt své nové knihy vybral osobu svérázného malíře Svatopluka Sulka. Elektronická kniha: Sulek maluje Autor: Pavel Kosatí...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kosatík
DIMENZE
12,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Sulek maluje.pdf

POPIS

Známý autor životopisů Pavel Kosatík si za objekt své nové knihy vybral osobu svérázného malíře Svatopluka Sulka. Narozen v roce 1921, studoval po druhé světové válce na prestižní Akademii Montmartre v Paříži, v ateliéru Fernanda Légera. Doma směl poprvé vystavovat až v roce 1958, na přímluvu profesora Václava Černého. Později maloval především exotická témata: pobýval na Korsice, v Egyptě, Maroku, podnikl malířskou cestu lodí do Indie. Jeho biografie však není jen běžnou knihou „o malíři a jeho obrazech“.Směřuje k mnohem širšímu zamyšlení nad lidským životem, proměněným beze zbytku v tvorbu. „Když jsem ho poznal, zdálo se mi nejdřív, že jsem konfrontován spíš s přírodním úkazem než lidskou bytostí,“ říká autor o svém objektu. „Svému malování Sulek podřizoval doslova všechno. Když začínal práci, nikdy nekalkuloval s výsledkem. Nemyslel dopředu, žil vždy jen tím okamžikem, ve kterém se právě nacházel.“ Tématem této knihy je lidská svoboda.

Chcete si přečíst knihu?Sulek maluje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kosatík. Číst Sulek maluje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY