In/Ex Terior: Práce Evy Jiřičné / The works of Eva Jiricna

In/Ex Terior: Práce Evy Jiřičné / The works of Eva Jiricna - - | Jesuslecitona.org

...rhů interiérů, předmětů a nábytku ... In/Ex Terior: The Works of Eva Jiricna: Prace Evy Jiricne ... ... . Podpořili jsme vydání několika knih týkající se jejího života a práce - v roce 1998 například knihu nazvanou Architekti a v roce 2005 titul IN/EX TERIOR Práce Evy Jiřičné, jejímž kmotrem byl dlouholetý přítel Evy Jiřičné Václav Havel. Eva Jiřičná oslaví v roce 2019 významné životní jubileum, k této ... Podobné jednotky. Prostory a dialogy Evy Jiřičné / Hlavní autor: Hvížďala, Karel, 1941- Vydáno: (2019) Fenomén : schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt / Hlavní autor: Jiřičná, Eva, 1939- Vydáno: (2019) In ex terior : the works of Eva Jiricna = práce Evy Jiřičné / Vydáno: (2005) Eva Jiřičná CBE RA (born 3 March 1939) is a Czech architect and designer, active in London and Prague. She is known for her attention to deta ... In/Ex Terior: The Works of Eva Jiricna: Prace Evy Jiricne ... ... . She is known for her attention to detail and work of a distinctly modern style, and for her steel and glass staircases. Since 1996 she has been the head of the Department of Architecture at the University of Applied Arts in Prague. In/Ex Terior The Works of Eva Jiricna by Prace Evy Jiricne, Eva Jiricna, Dennis Crompton Spiral, 192 Pages, Published 2006 by Fraktaly Pub ISBN-13: 978-80-903257-7-7, ISBN: 80-903257-7-7 ESCALIERS. by Jiricna Eva . Dokument, ve kterém Eva Jiřičná mluví o svém dosavadním profesním i soukromém životě vede novinářka Jana Ciglerová. Kromě ní v dokumentu hovoří architekt a též historik architektury Zdeněk Lukeš, architekt Jan Kaplický, přítelkyně Evy Jiřičné Victoria Špičková [4], architekt Daniel Špička a psycholožka Marta ... Le Dictionnaire universel des Créatrices. Voir tous les articles gratuits | S'abonner | Se connecter ... Druhá část práce je doplněna o vlastní designovou studii recepčního pultu. Na základě zjištěných informací je definován produkt, který je pro představu umístěn do určitého vstupního prostoru. Závěr práce je věnován diskuzi o přínosu dané bakalářské práce. Monografia Evy Jiřičnej (IN/EX TERIOR. The Works of Eva Jiricna. Práce Evy Jiřičné. Praha 2005) Autor(i): Ľudovít Petránsky. Knihy, hudba, film, rožtek zdravia IN EX TERIOR Works of Eva Jiricna / Prace Evy Jiricne. 100.00. Prostory a dialogy Evy Jiricne...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,26 MB
NÁZEV SOUBORU
In/Ex Terior: Práce Evy Jiřičné / The works of Eva Jiricna.pdf

POPIS

Kniha dokumentuje na příkladu 39 vybraných realizací a návrhů tvorbu česko-britské architektky Evy Jiřičné. Na více než 250 fotografiích a kresbách jsou zachyceny typologicky rozmanité práce, a to především obchody, byty a kanceláře, ale také např. hotel, knihovna, oranžerie, nádraží, kluby a další. Publikace je doplněna esejem P. Kratochvíla a diskusí Evy Jiřičné a P. Cookem, která přibližuje tvorbu a názory architektky. Závěr knihy tvoří stručná faktografie.

Chcete si přečíst knihu?In/Ex Terior: Práce Evy Jiřičné / The works of Eva Jiricna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst In/Ex Terior: Práce Evy Jiřičné / The works of Eva Jiricna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY