Jde to i s úsměvem

Jde to i s úsměvem - Karel Nešpor | Jesuslecitona.org

...s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem ... Autorské čtení z knihy „Jde to i s úsměvem" - YouTube ... . Hledáte Jde to i s úsměvem od Karel Nešpor? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jde to i s úsměvem Aut.údaje: Karel Nešpor Autor: Nešpor Karel 1957-Vyd.údaje: Praha: Portál, 2019. - 159 s. : fotogr., 20 cm Vydanie: 1. vyd. ISBN: 978-80-262-1437-3 Kľúč.slová: pozitívne myslenie humor zdravý životný štýl psychohygiena positive thinking healthy lifestyle mental hygiene Form.deskr. Malby s úsměvem. Malířské, natěračské, lakýrnické ... S úsměvem jde všechno líp ;-) - Home | Facebook ... .deskr. Malby s úsměvem. Malířské, natěračské, lakýrnické práce v Brně. Vítejte. v našem barevném malířském doupěti, kde bychom Vám rádi prezentovali naši malířskou tvorbu. Malby s úsměvem "Jde to i bez stresu a nepořádku." ... Protože s úsměvem jde všechno lépe, hlavně v dnešní době věčného spěchu. Naše práce se nám stala koníčkem a od toho se také odvíjí naše preciznost a výsledky. Jakoukoliv práci bereme vážně a snažíme se ji vyřešit co nejefektivněji. Elektronická kniha Jde to i s úsměvem Karel Nešpor - Jde to i s úsměvem Otevřít stranu 99 S úsměvem jde všechno líp ;-). 1.2K likes. "Smysl pro humor je jako pružina. Usnadňuje i nejobtížnější životní pouť a mírní otřesy při výmolech." Ale jde i s úsměvem ;) Martina www.logopediesusmevm.cz. 8.3K Views. Related Videos. 15:43. Jak se učit básničku na logopedii tak, aby skutečně pomáhala? Logopedie s úsměvem. 5.6K views · Today. 2:47. LOSOVÁNÍ SOUTĚŽE - Třídění I. Logopedie s úsměvem. 578 views · March 7. Kniha Jde to i s úsměvem Přidat komentář. knihovna1. 11.06.2019. Kniha je spíš sbírkou anekdot z doktorova života a veselý návod na překonání nepříjemných situací, nálad, emocí. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Spalování tuků jde i s úsměvem. Zkuste heat. 16.3.2017 . Praha - Dokonalá postava je snem většiny z nás. Pokud však chcete dobře vypadat, musíte tomu něco obětovat. Už si u televize nedáte své oblíbené brambůrky a místo sledování seriálů půjdete cvičit. S úsměvem jde všechno líp ;-). 1,3 tis. To se mi líbí. "Smysl pro humor je jako pružina. Usnadňu...

INFORMACE

AUTOR
Karel Nešpor
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Jde to i s úsměvem.pdf

POPIS

Špatné zvyky: Hoďte za hlavu špatné zvyky a nahraďte je dobrými. Nevhodnou společnost: Hoďte za hlavu špatnou společnost (i virtuální). Riziková prostředí: Hoďte za hlavu riziková prostředí. Na většinu lidí například nepůsobí dobře rušná nákupní centra, tlačenice a dlouhé cestování. Hloupá přání: Hoďte za hlavu hloupá přání a budete svobodnější. Soupeření: Hoďte za hlavu soupeření. Každý z nás je jedinečný, má vlastní životní úkol a poslání. Sebelítost: Hoďte za hlavu sebelítost. Působí jako mrak zakrývající dobré možnosti, které nabízí určitá životní situace. Ke zlepšení nálady toho někdy opravdu stačí málo. Osvědčenou metodou je čtení zábavných, poučných, terapeutických krátkých příběhů ze života, ať už se zakládají na pravdě či jsou autorovým zbožným přáním. Karel Nešpor tento (samozřejmě nealkoholický!) koktejl namíchal vskutku bravurně. Smích nám dělá zkrátka dobře, a tak toho využijeme. Kniha je doplněna užitečnou kapitolkou Jednoduché postupy, návody a techniky. MUDr. Karel Nešpor, CSc., je český psychiatr specializovaný na léčbu návykových nemocí, publicista a pedagog. V Portále vyšla řada jeho úspěšných knih, mj. Kudy do pohody, Jak být milejší nebo Střízlivě, většinou vesele.

Chcete si přečíst knihu?Jde to i s úsměvem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Nešpor. Číst Jde to i s úsměvem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY