Vyšehrad - tisíciletá sága

Vyšehrad - tisíciletá sága - Pavel Bedrníček | Jesuslecitona.org

... corridors are about 1.5 m wide and 2 m high ... Battle of Vyšehrad - Wikipedia ... . The largest of the underground spaces is so called Gorlice a hall comprised of 300 square meters, 13 m high. It used to serve as gathering area for troops and a weapon and food storage in case of military threat. The Battle of Vyšehrad was a series of engagements at the start of the Hussite War between Hussite forces and Catholic crusaders sent by Emperor Sigismund.The battle took place at the castle of Vyš ... Vyšehrad - tisíciletá sága - Pavel Bedrníček | KOSMAS.cz ... ... .The battle took place at the castle of Vyšehrad from 16 August 1419 to c. 1 November 1420. Vyšehrad - tisíciletá sága 2005; Příběhy pražských svatyní 2009; Vyšehradský hřbitov 2008; Obce vůkolní 2006; Náměstí, rynky a náměstíčka historické Prahy 2007; Kniha Vyšehradský hřbitov je v Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Pavel Bedrníček. Vyšehradský cintorín je miesto pochovávania najvýznačnejších osobností českého kultúrneho a spoločenského života na bývalom hradisku přemyslovských kniežat na pražskom Vyšehrade v mestskej časti Praha-Vyšehrad. sobota 15. srpna 2015 vystoupení Tomáše Ortela. P. Bedrníček, Vyšehrad tisíciletá sága, Volvox Globator, Praha, 2005; Sv. Petr a Pavel na Vyšehradě; Královská kolegiátní kapitula sv. Petra a Pavla na Vyšehradě; Костёл Св. Петра и Павла на Вышеграде; Костёл Святых Петра и Павла (Прага)...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Bedrníček
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšehrad - tisíciletá sága.pdf

POPIS

Publikace nabízí ucelený pohled na jednu z nejdominantnějších částí Prahy. První část se věnuje historii Vyšehradu od počátku jeho existence až do nástupu 21. století. Část druhá provází čtenáře po všech zdejších objektech, nabízí jejich popis, seznamuje s jejich historií a představuje méně známé pověsti či události, které jsou s nimi spojeny. Třetí část je zasvěcena proslulému hřbitovu od jeho počátků včetně podstatných skutečností o více než stovce významných osob, jejichž hroby tu čtenář může nalézt. Část závěrečná se pak zabývá nejbližším podhradím.

Chcete si přečíst knihu?Vyšehrad - tisíciletá sága ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Bedrníček. Číst Vyšehrad - tisíciletá sága Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY