Tchaj-ťi čchüan: Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu

Tchaj-ťi čchüan: Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu - Čeng Man-čching | Jesuslecitona.org

..., profesor Čeng Man-čching a jeho Tchaj-T´i-Čchüan ... V souznění se sebou - Luule Viilma | Internetové knihkupectví ... . Druhou knihu : Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu, napsal Čeng Man-čching sám. Ukázky z knihy Čeng Man-čchinga: Zjednodušená metoda tchaj-ťi čchüan 1. kapitola - ve které se autor zamýšlí nad předpoklady úspěchu ve studiu tchaj-ťi čchüan, jako je například talent, vytrvalost nebo schopnost pružného a tvůrčího přístupu a také důležitosti práce se čchi.Také popisuje proč a jak zkrátil klasickou formu st ... Sport a hry - antikvariat-brno.cz ... .Také popisuje proč a jak zkrátil klasickou formu stylu Jang (128 forem). Tchaj-ťi je v čínském a západním lékařství známé jako jemná, ale účinná metoda, pomocí níž lze stabilizovat krevní oběh a posílit vnitřní orgány. Uvolnění těla následuje při koncentraci na cvičení. Základními cíli tchaj-ťi jsou: zachování zdraví, sebeobrana a meditace. Taijiquan a jeho tajemství (jako cvičení pro zdraví) 140 Kč. Herecké techniky a zdroje herecké tvorby příručka pro adepty a... 95 Kč. Tchaj-ťi čchüan zjednodušená metoda cvičení ... Kupte knihu Tchaj-ťi čchüan - Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu - Čeng Man-čching s 20% slevou v e-shopu za 143 Kč v knihkupectví Booktook.cz...

INFORMACE

AUTOR
Čeng Man-čching
DIMENZE
8,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Tchaj-ťi čchüan: Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu.pdf

POPIS

První české vydání knihy, která patří ke klasickým textům zabývajících se touto disciplínou. Profesor Cheng byl přímým žákem slavného Jang Čeng-Fua a díky svému tvůrčímu přístupu k tradici se stal jedním z nejvýznamnějších mistrů tchaj-ťi 20. století. Podstatnou měrou také přispěl k rozšíření tchaj-ťi čchüan na západ, zvláště do USA, kde dlouhodobě působil. Jeho text se zabývá především hlavními principy, konkrétní provedení forem je pak demonstrováno samotným autorem na unikátní řadě fotografií. Tato kniha by neměla chybět v knihovničce žádného vážnějšího zájemce o tchaj-ťi.

Chcete si přečíst knihu?Tchaj-ťi čchüan: Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Čeng Man-čching. Číst Tchaj-ťi čchüan: Zjednodušená metoda cvičení pro zdraví a sebeobranu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY