Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly

Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly - Jiří Čehovský | Jesuslecitona.org

...cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Autopatická svépomoc - Jemná stimulace vitální síly - Čehovský Jiří ... Autopatická svépomoc / Nejlevnější knihy ... . Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly Jiří Čehovský Nakladatel: Alternativa 2017 O způsobu a filosofii používání autopatické lahvičky pojednal J. Čehovský ve svých knížkách a článcích, především v publikaci Autopatická svépomoc - jemná stimulace vitální síly. Mnoho autorů popisuje své zkušenosti na www.autopatie.cz. Je chráněna jako RCD. Autopatická technika jemné stimulace vit ... Kniha Autopatická svépomoc | Moja-Kniha.sk ... . Mnoho autorů popisuje své zkušenosti na www.autopatie.cz. Je chráněna jako RCD. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce. Předmětná hesla Recenze knihy: Autopatická svépomoc, jemná stimulace vitální síly 18.6.2019 | Vatsala Sperling | [email protected] | Metoda , Z tisku V květnovém čísle odborného časopisu o homeopatii Hpathy.com (s redakcí...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Čehovský
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly.pdf

POPIS

Jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu. A to především při používání autopatie pro sebe, v rodině a ve svém okolí. Jsou tu i nejnovější zkušenosti autora a jeho žáků. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, založená na homeopatickém principu, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce.

Chcete si přečíst knihu?Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Čehovský. Číst Autopatická svépomoc: Jemná stimulace vitální síly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY