Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi

Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi - Allan Pease, | Jesuslecitona.org

...nit svůj přístup a dívat se na život optimisticky ... Rady pro zivot allan pease barbara pease | Sleviste.cz ... . Vinit je z jejich deprese není způsob, jak jim prokázat Boží milosrdenství, je to jako sypání soli do ran. To přejde. Deprese jen tak nepřejde, není to rýma. Člověk v depresi potřebuje odbornou pomoc. Většinou je pro něj těžké ji vyhledat, řada lidí se bojí stigmatizace, která je s duševními nemocemi spojená. Každý z nás někdy v životě již potkal člověka, který rád manipuluje s lidmi v jeho okolí. Může se jednat o rodiče, přítele či přítelky ... Rady pro život od 158 Kč - Heureka.cz ... . Může se jednat o rodiče, přítele či přítelkyni, nadřízeného v práci či obchodního partnera. Pokud nedokážeme včas rozeznat manipulaci ze strany druhé osoby, nepodaří se nám nejspíše ani získat kontrolu nad situací. Pro tyto lidi je ale situace, kdy někdo, koho mají rádi, trpí depresí, velmi znepokojující a nevědí si v ní rady: Někteří přátelé a příbuzní lidí s depresí mají dojem, že bude nejlépe o depresi s nemocným vůbec nemluvit a dělat, jako by neexistovala. Jiní zase naopak přehnaně dávají najevo svou starostlivost. Jak udělat první dojem. 8. 10. ... ovšem pokud máme v náplni práce jednat s lidmi, např. jako obchodník, vedoucí pracovník, měli bychom zvolit jiný, střídmější styl oblékání. Tedy oblečeni a upraveni bychom měli být podle toho, jakou profesi vykonáváme, s kým jednáme a kam zrovna jdeme. ... Oslaďme jim život ... Raději se zajímejte o ně. Ptejte se jich, jak se mají, jak se má jejich rodina, poslouchejte, co vám budou vyprávět a jednoduše projevte zájem. Vyprávějte jim o podobných věcech, které se vám staly a pomáhejte jim řešit jejich nesnáze. Přestaňte myslet na sebe a na to, jakým způsobem můžete udělat dojem na ostatní. Když už jsme se dohodli, jak je pak možné, že výsledek je jiný? Někdy se sice s druhými domluvíme, ale jak je možné, že se stejně cítíme nespokojení, nejistí, naštvaní? Proč to tak je? Jeden z problémů je v nedostatečné a nejasné komunikaci a tím v nefunkčních mezilidských vztazích. A jak úspěšně jednat s lidmi?...

INFORMACE

AUTOR
Allan Pease,
DIMENZE
6,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi.pdf

POPIS

Kniha světoznámé dvojice vás seznámí s dovednostmi, které potřebujete, abyste dosáhli úspěchu. Autoři uvádějí tři základní prvky lidské přirozenosti: lidé se potřebují cítit důležití, v první řadě se zajímají jen o sebe a mají přirozenou touhu oplácet. Na základě těchto poznatků se dozvíte, jak upřímně chválit, pozorně naslouchat, klást skvělé otázky, udržovat rozhovor, vyvolat dobrý dojem, vytvořit příznivou atmosféru, vyrovnat se s kritikou, přednést přesvědčivý projev a mnoho dalšího.

Chcete si přečíst knihu?Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Pease,. Číst Rady pro život: Jak udělat příznivý dojem a jednat s lidmi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY