O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky

O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky - Jean-Michel Guenassia | Jesuslecitona.org

...ch optimistů 2012; Stoprocentní riziko 2015; Vysněný život Ernesta G ... Jean-Michel Guenassia: O osudovém vlivu Davida Bowieho na ... ... . 2014; Valčík stromů a nebe 2017; všech 6 knih autora. Kniha Vplyv Davida Bowieho na osud mladých dievčat je v Knihu O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky vydalo nakladatelství Argo. O autorovu. Jean-Michel Guenassia se narodil roku 1950 v Alžíru. Vystudoval práva v Paříži a pracoval jako advokát u tamějšího Odvolacího soudu. V roce 1980 se začal živit scenáristikou. Napsal řadu scénářů k ... Jean-Michel Guenassia: O osudovém vlivu Davida Bowieho na ... ... . V roce 1980 se začal živit scenáristikou. Napsal řadu scénářů k celovečerním filmům a několik ... O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky je sondou do života bohémů, gayů, lesbiček a transsexuálů. Sledujeme mnoho příběhových peripetií, mladickou nerozvážnost a touhu po svobodě. Každá kapitola má navíc název podle skladby, která dané období nejvíce vystihuje. O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky 194,-Ihned ke čtení Koupit Paul je ne právě obyčejným členem ne právě obvyklé rodiny - rodiny legrační a něžné, rodiny mile rozklížené, sestávající z něho a dvou excentrických matek - a ta biologická opravdu nemá ráda heterosexuály. O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky / Paul je ne právě obyčejným členem ne právě obvyklé rodiny - rodiny legrační a něžné, rodiny mile rozklížené, sestávající z něho a dvou excentrických matek - a ta biologická opravdu nemá ráda heterosexuály. Otce Paul nikdy nepoznal. O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky: Paul je ne právě obyčejným členem ne právě obvyklé rodiny - rodiny legrační a něžné, rodiny mile rozklížené, sestávající z něho a dvou excentrických matek - a ta biologická opravdu nemá ráda heterosexuály.Otce Paul nikdy nepoznal. Zato poznal značně liberální výchovu, a tak mu nečiní potíže v šestnácti letech ... O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky Argo Pˇreložila Iveta Šimpachová guenasia_bowie208.indd 5 3.1.2019 12:57:17 U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k o s m a s . c z , U I D : K O S 2 6 2 5 9 6...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Michel Guenassia
DIMENZE
8,10 MB
NÁZEV SOUBORU
O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky.pdf

POPIS

Paul je ne právě obyčejným členem ne právě obvyklé rodiny – rodiny legrační a něžné, rodiny mile rozklížené, sestávající z něho a dvou excentrických matek – a ta biologická opravdu nemá ráda heterosexuály. Otce Paul nikdy nepoznal. Zato poznal značně liberální výchovu, a tak mu nečiní potíže v šestnácti letech opustit školu a začít se živit jako barový pianista. Pohybuje se v prostředí homosexuálů, transsexuálů a jiných k okraji společnosti vytlačovaných skupin, ale on sám je navzdory svému androgynnímu vzhledu přitahován výhradně ženami, což mu paradoxně ve světě, v němž žije, působí potíže. Takzvaná většinová společnost ho ovšem kvůli jeho vzhledu i původu také nechce přijmout takového, jaký prostě je. Paul tedy dennodenně podstupuje iniciaci života – a čtenáři spolu s ním krok za krokem procházejí školou lásky, přátelství, touhy, smrti i utrpení. Navzdory všemu Paul, stejně jako Michel v autorově nejznámějším románu, zůstává nenapravitelným optimistou.

Chcete si přečíst knihu?O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Michel Guenassia. Číst O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY