Strážci příběhů

Strážci příběhů - Mechthild Gläserová | Jesuslecitona.org

...ší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Strážci příběhů - Mechthild Gläserová od 139 Kč | Zboží ... Test: Slovní druhy (Strážci příběhů) - Moje čeština ... ... .cz https://zbozi.cz/vyrobek/ strazci - pribehu -mechthild-glaserova Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí nebo láskou usouženého Goethova Werthera.Svět knih ale není tak pokojný, jak se zprvu zdálo. Svět knih ale není tak pokojný, jak se Amy zprvu zdálo. Nejprve zmizí peníze z Ali Babova pokladu. Pak se cestou na ples k panu Darcymu zraní Elizabeth Bennetová, takže jeden z n ... Test: Slovní druhy (Strážci příběhů) - Moje čeština ... ... . Nejprve zmizí peníze z Ali Babova pokladu. Pak se cestou na ples k panu Darcymu zraní Elizabeth Bennetová, takže jeden z nejznámějších milostných příběhů je náhle v ohrožení. Amy je brzy jasné, že musí najít toho, kdo do příběhů zasahuje. Strážci příběhů 3. 2 recenze ; Během letních prázdnin se Amy dozví, že dokáže vstupovat do knih a ovlivňovat již napsané příběhy. Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí nebo láskou usouženého Goethova Werthera. Svět knih ale není tak pokojný, jak se zprvu zdálo. Strážci příběhů nemají originální námět, ale vynikají dobře zpracovaným prostředím, v němž se odehrávají. Ne zcela fungující detektivní zápletku vynahrazují zdařilou atmosférou a čtivým stylem. Nechybí zde ani vlídný humor a troška epičnosti, která dává knize šmrnc. Kniha Strážci příběhů je psána velmi poutavě. Tento fantasy příběh je velmi napínavý a nasvé si přijdou i příznivci detektivek. Najdeme zde tajemno doprovázené ruku v ruce s drsnějšími částmi románu, kde se objeví pokus o vraždu, různá zranění, a dokonce i vražda samotná. Kupte knihu Strážci příběhů od Mechthild Gläser na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Během letních prázdnin se Amy dozví, že dokáže vstupovat do knih a ovlivňovat již napsané příběhy. Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí nebo láskou usouženého Goethova Werthera. Všechny informace o produktu Kniha Strážci příběhů - Mechthild Gläserová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strážci příběhů - Mechthild Gläserová. > Děti a mládež > Fantasy, sci-fi, horor > Strážci příběhů. Strážci příběhů Mechthild Gläserová . Zboží se již neprodává ... Strážci galaxie (v anglickém originále Guardians of the Galaxy) je fiktivní tým superhrdinů, vystupující v komiksech amerického vydavatelství Marvel Comics, které se odehrávají především ve vesmíru.. Původní tým, jehož autory jsou scenárista Arnold Drake a kreslíř Gene Colan, se poprvé představil v čísle 16 série Marvel Super-Heroes v roce 1969....

INFORMACE

AUTOR
Mechthild Gläserová
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci příběhů.pdf

POPIS

Během letních prázdnin na zapomenutém ostrově kdesi ve Skotsku se Amy dozví, že jako členka staré šlechtické rodiny ovládá schopnost vstupovat do knih a ovlivňovat již napsané příběhy. Amy si ve světě knih brzy najde přátele: moudrého Šér Chána z Knihy džunglí, láskou usouženého Goetheho Werthera nebo Olivera Twista, kterému daruje žvýkačku, což se posléze ukáže jako velmi nerozumné… Svět knih ale není tak pokojný, jak se Amy zprvu zdálo. Nejprve zmizí peníze z Ali Babova pokladu. Pak se cestou na ples k panu Darcymu zraní Elizabeth Bennetová, takže jeden z nejznámějších milostných příběhů je náhle v ohrožení. Amy je brzy jasné, že musí najít toho, kdo do příběhů zasahuje. Když události začnou prosakovat i do reálného světa, a dokonce mají oběť na životě, ukáže se, jak je ohrožení vážné. O co tajemnému nepříteli doopravdy jde? Mechthild Gläserová se narodila v létě 1986 v Essenu a studovala politologii, historii a ekonomiku. I dnes žije a pracuje v Porůří, kde občas a poměrně špatně tancuje balet – ale jen tehdy, když se nikdo nedívá. Miluje, když si může vymýšlet záhadné příběhy, přičemž se psaním začala poměrně brzy. Inspiraci k novým příběhům hledá skoro všude, ale nejlépe jí to jde u šálku mátového čaje.

Chcete si přečíst knihu?Strážci příběhů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mechthild Gläserová. Číst Strážci příběhů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY