Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko

Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko - Zdeněk Procházka | Jesuslecitona.org

...akladatel: ČESKÝ LES EAN: 9788087316733 ISBN: 978-80-87316-73-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky, německy Rozměry: 21,7 × 30,4 cm Rok vydání: 2017 (3 ... Online PDF Jeptiška - Prazska PDF ... . vydání) Jazyk: česky, německy Kniha seznámí čtenáře s osudy 50 zaniklých obcí, vsí a samot položených v pohraničí Domažlicka. Zde po roce 1945, po vysídlení německého obyvatelstva a při zřizování tzv. zakázaného a hraničního pásma, zaniklo mimo lidských sídel i mnoho kulturních památek, kostelů, zámečků a staveb lidové architektury. Objednávejte knihu Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních mís ... Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko ... ... . Objednávejte knihu Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko od Zdeněk Procházka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko. Vaříme s bylinkami. Jeptiška - kostým - Srovnejte ceny! • Zboží.cz Jeptiška (La Religieuse) - Denis Diderot. je to psychologický román (zaměřuje se na vnitřní svět hlavní hrdinky) také je to n...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Procházka
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko.pdf

POPIS

Kniha seznámí čtenáře s osudy 50 zaniklých obcí, vsí a samot položených v pohraničí Domažlicka. Zde po roce 1945, po vysídlení německého obyvatelstva a při zřizování tzv. zakázaného a hraničního pásma, zaniklo mimo lidských sídel i mnoho kulturních památek, kostelů, zámečků a staveb lidové architektury. Kniha je vybavena množstvím unikátních barevných i černobílých fotografií, které přibližují tato zaniklá místa i jejich původní obyvatele. Publikace obsahuje mapu, kde jsou vyznačena všechna popsaná místa.Text zpracovává historii těchto míst od jejich založení přes bohaté dějiny až k likvidaci v 50. letech 20. století. Zmíněna je i současná podoba a využití těchto míst. První vydání publikace vyšlo v roce 2010, od té doby se ve světě zaniklých míst mnohé změnilo a právě tyto změny mapuje na 79 stranách rozšířená část publikace. Text knihy je česko-německý.

Chcete si přečíst knihu?Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Procházka. Číst Putování po zaniklých místech Českého lesa - I. Domažlicko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY