Mjöllni

Mjöllni - Pierre-Denis Goux, | Jesuslecitona.org

...ž Mjollnir, Mjölnir) neboli Thórovo kladivo je magická zbraň, kterou podle severské mytologie vlastní bůh Thór ... Mjöllni | Comics Point - komiksy a sběratelské figurky ... ... .Podle severských mýtů bylo kladivo vyrobeno dvěma skřítky (či trpaslíky), Brokkem a jeho bratrem Sindrim, kteří ho ukovali ze srdce umírající hvězdy, jako třetí dar bohům, při sázce s Lokim.V severských zemích jsou nacházeny malé amulety ... Mjölnir (/ ˈ m j ɔː l n ɪər /; Old Norse: Mjǫllnir, IPA: [ˈmjɔlːnir]) is the hammer of Thor, the Norse god associated with thunder. Mjölnir is depicted in Norse mythology as one of the most fearsome and powerful weapons in existence, capable of lev ... Mjöllnir - Nordic Names Wiki - Name Origin, Meaning and ... ... . Mjölnir is depicted in Norse mythology as one of the most fearsome and powerful weapons in existence, capable of leveling mountains. The Prose Edda relates how the hammer's characteristically short handle was due to a mistake during its manufacture. Mjöllni. Pierre-Denis Goux; Olivier Peru; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 598 K č. I kdyby stál na vrcholku hory, má trpaslík stejně vždycky daleko do nebe… tak se to říká a proto hrají trpaslíci vždycky vedlejší role… opravdu vždycky? ... Móði ok Magni skulu Mjöllni hafa Vingnis at vígþroti. —Vafþrúðnismál (51), Guðni Jónsson's edition Modi and Ma...

INFORMACE

AUTOR
Pierre-Denis Goux,
DIMENZE
7,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Mjöllni.pdf

POPIS

I kdyby stál na vrcholku hory, má trpaslík stejně vždycky daleko do nebe… tak se to říká a proto hrají trpaslíci vždycky vedlejší role… opravdu vždycky? Myslel si to i trpasličí bojovník jménem Tór, jenže potom se mu do ruky dostalo bájné kladivo a s ním podivuhodné schopnosti. A on pochopil, že možná bude na něm, na obyčejném trpaslíkovi, jak se rozhodnou osudy mocných v Midgardu i Ásgardu, lidí i bohů a všech ostatních. Nápaditá variace na severskou mytologii má neotřelý, svižně se rozvíjející scénář, je zabydlena nespočtem živoucích postav lidí i všemožných bájných tvorů, a hlavně zaujme dechberoucím výtvarným ztvárněním, jaké se vidí málokdy.

Chcete si přečíst knihu?Mjöllni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre-Denis Goux,. Číst Mjöllni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY