Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek

Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek - Emily Bone | Jesuslecitona.org

...kluk Lukáš. ... Podívej se, jak se starají o pacienty ... Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek - KOSMAS.cz ... . Více informací od 217 Kč . Koupit nejlevněji. Na stavbě - podívej se pod obrázek . Projdi si tuto báječnou knížku, která tě naučí všechno možné ze světa stavařiny. Otevírej okénka a objevuj mnohé zajímavosti o stavbě domů, mostů nebo lodí. Podívej se, jak se ukládají ke spánku zvířata po celém světě. Navštiv lišky, které přes den spí a v noci se vydávají na lov. Zaplav si v tůni s brouky potápníky. Zkus si postavi ... Jak bydlí zvířata - Podívej se pod obrázek Svojtka & Co. s ... ... . Zaplav si v tůni s brouky potápníky. Zkus si postavit papírové vosí hnízdo a nechej se překvapit podivuhodnými tvory na korálových útesech. Příroda je plná neobyčej Moře a oceány - Podívej se pod obrázek je interaktivní knížka od nakladatelství Svojtka, která již starším dětem přibližuje tajemství moří a oceánu, dozví se, jací živočichové zde žijí, co zde kromě živočichů najdeme, jak jsou oceány důležité, opravdu velmi zajímavé informace, které byly zajímavé i pro mě jakožto pro rodiče. Podívej se pod obrázek - Kdopak se schovává na farmě? Prosím, použijte minimálně 3 znaky!...

INFORMACE

AUTOR
Emily Bone
DIMENZE
3,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek.pdf

POPIS

Podívej se, jak se ukládají ke spánku zvířata po celém světě. Navštiv lišky, které přes den spí a v noci se vydávají na lov. Zaplav si v tůni s brouky potápníky. Zkus si postavit papírové vosí hnízdo a nechej se překvapit podivuhodnými tvory na korálových útesech. Příroda je plná neobyčejných zvířecích příbytků. Stačí vědět, kam se dívat! Nakoukni pod odklápěcí okénka a odhal tajemství šikovných stavitelů i mazaných tvorů s dokonalým maskováním. Psoun s jezevcem tě protáhnou labyrinty svých podzemních nor a mol ti ukáže, jak si u vás ve skříni pochutnává na kabátech! Navštiv zvířata přímo u nich doma!

Chcete si přečíst knihu?Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bone. Číst Jak bydlí zvířata: Podívej se pod obrázek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY