Autogenní trénink

Autogenní trénink - Johannes Heinrich | Jesuslecitona.org

...zájemné souvislosti mezi třemi faktory: psychickou tenzí, funkčním stavem vegetativní nervové soustavy a napětím svalstva ... Autogenní trénink ... . Autogenní trénink. 446 To se mi líbí. Nejrozšířenějši evropská relaxační metoda - Autogenní trénink v originální verzi podle J.H.Schultze. Kurzy, konference...vše co souvisí. Autogenní trénink - audiokniha obsahuje relaxační techniku, jejímž autorem je Roman Svoboda. Tuto patrně nejznámější relaxační techniku na světě vyvinul německý lékař, neurolog a psychiatr, Johannes Heinrich S ... Kurzy | Autogenní trénink ... . Tuto patrně nejznámější relaxační techniku na světě vyvinul německý lékař, neurolog a psychiatr, Johannes Heinrich Schultz (1884 - 1970). Autogenní trénink vychází ze znalostí o vzájemném propojení psychického tlaku, nervové soustavy a svalového napětí. Cílem metody je využití cílené relaxace svalů, která při správném postupu vede k dokonalému uvolnění mysli. Schultzův autogenní trénink - vznik metody. Autogenní trénink je relaxační technika, která při pravidelném provádění přispívá k rychlému obnovení sil a k odstranění napětí, neklidu a stresu. Po dokonalém nacvičení umožňuje autosugestivní ovlivňování některých tělesných funkcí a může pomoci i při odstraňování nevhodných návyků a také při ......

INFORMACE

AUTOR
Johannes Heinrich
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Autogenní trénink.pdf

POPIS

Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let. Autor metody prof. J. H. Schultz v nínabízí originální návod jednoduchého uvedení do základního stupně autogenního tréninku. Postupně dosáhnete hlubokého klidu a budete se opět cítit svěží a silní. Naučíte se, jak si prostřednictvím krátkých formulí zcela vědomě navodit pozitivní změny vlastního chování a získáte správné reakce v zátěžových situacích.

Chcete si přečíst knihu?Autogenní trénink ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Heinrich. Číst Autogenní trénink Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY