Žij tam, kde jsou písne: Jak ruská Romka dobyla Ameriku

Žij tam, kde jsou písne: Jak ruská Romka dobyla Ameriku - Oksana Marafiotiová | Jesuslecitona.org

..., který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Hledáte Žij tam, kde jsou písne od Oksana Marafiotiová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Žij tam, kde jsou písně - Jak ruská Romka dobyla Ameriku - Oksana Marafiotiová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku Patnáctiletá Oksana se na první pohled jeví jako obyčejná americká puberťačka, ve skutečnosti se v ní však sváří dvě starobylé kultury, romská a arménská, zarámované dětstvím v Sovětském svazu. Koupit Koupit eknihu. Jak ruská Romka dobyla Ameriku. Patnáctiletá Oksana se na první pohled jeví jako obyčejná americká puberťačka, ve skutečnosti se v ní vš ... Žij tam, kde jsou písne - Oksana Marafiotiová | Knihy ... ... . Koupit Koupit eknihu. Jak ruská Romka dobyla Ameriku. Patnáctiletá Oksana se na první pohled jeví jako obyčejná americká puberťačka, ve skutečnosti se v ní však sváří dvě starobylé kultury, romská a arménská, zarámované dětstvím v Sovětském svazu. Jak ruská Romka dobyla Ameriku. MARAFIOTIOVÁ Oksana. Info: Triton, 2019 (1.) - brož., 352 str. EAN: 9788075535672 ISBN: 978-80-7553-567-2. Hodnocení: 0 hodnocení Žij ... Recenze produktu Žij tam, kde jsou písn ... Jak ruská Romka dobyla Ameriku Oksana Marafiotová: Žij tam, kde jsou písn ... Příběh Oksany začíná ve chvíli, kdy se jí s rodiči a sestrou podaří ze socialistického Ruska přesídlit do svobodné Ameriky. Přistání je ale poněkud tvrdé - mají pramálo peněz a otec rodinu záhy opouští, aby se nastěhoval k milence. ... Křest knihy Žij tam, kde jsou písně. Jak ruská Romka dobyla Ameriku za osobní účas...

INFORMACE

AUTOR
Oksana Marafiotiová
DIMENZE
5,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Žij tam, kde jsou písne: Jak ruská Romka dobyla Ameriku.pdf

POPIS

Patnáctiletá Oksana se na první pohled jeví jako obyčejná americká puberťačka, ve skutečnosti se v ní však sváří dvě starobylé kultury, romská a arménská, zarámované dětstvím v Sovětském svazu. Každý člen její neobvyklé rodiny – dědeček divadelní principál, babička čarodějka, otec milovník okultních věd i bohémská matka – se do ní nezapomenutelně otisknul a zanechal v ní nezodpovězenou otázku: Kdo vlastně jsem? Emigrace do Spojených států navíc přinesla řadu nepříjemných překvapení. Amerika vždycky nevypadá jako v klipech na MTV a rodina nedrží bezpodmínečně při sobě. Každý se s rolí přistěhovalce vyrovnává po svém, někdo panákem navíc, někdo otevřením věšteckého salonu, Oksana se ale učí docenit bohatou tapiserii svého původu a najít klid v sobě samé a nikoli v uznání ostatních. Životní příběh Oksany Marafiotiové (1974) má rysy bláznivé komedie, současně je však prosycen lehkým smutkem nad ztrátou nevinnosti a původního způsobu života. Autorka ve své prvotině boří předsudky o Romech a odhaluje kus neznámého světa, a přitom apeluje na to univerzálně lidské v nás.

Chcete si přečíst knihu?Žij tam, kde jsou písne: Jak ruská Romka dobyla Ameriku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oksana Marafiotiová. Číst Žij tam, kde jsou písne: Jak ruská Romka dobyla Ameriku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY