Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let)

Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) - Genevieve Carbone, | Jesuslecitona.org

...eň a mnoho dalšího formou knih již 14 let ... Montessori pro (ne)chápavé (6 - 12 let) - Spinelli ... ... . Za tu dobu jsme pro Vás zpracovali více než milion online objednávek a doručili Vám asi 20 miliard slov. Jsme šťastní, že Vám můžeme dělat radost. ... Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let) Objevte, jaký potenciál se skrývá ve vašem dítěti v předškolním věku. Tato kniha vám bude spolehlivým průvodcem po aktivitách, jež lze s malými dětmi podnikat. Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let). Obj ... Montessori pro (ne)chápavé (6 - 12 let) - Spinelli ... ... . Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let). Objevte, co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet. Svojtka Spinelli Patricia: Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let) Objevte, jaký potenciál se skrývá ve vašem dítěti v předškolním věku. Tato kniha vám bude spolehlivým průvodcem po aktivitách, jež lze s malými dětmi podnikat. Více informací...

INFORMACE

AUTOR
Genevieve Carbone,
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let).pdf

POPIS

Objevte, co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet. Aktivity v knize sledují 2 linie: vytváření prostředí, které bude ze sociálního a materiálního hlediska odpovídat dětským potřebám; a příprava inteligentních a zábavných aktivit, které budou myšlení a kreativitu dítěte rozvíjet. Kniha se zaměřuje na čas, který rodiče sdílí s dětmi. Co dělat společně každý den, po návratu ze školky, odpoledne, o víkendech nebo na dovolených? Když dítě chodí do školky, stávají se z rodinného života poklady, ze kterých bude čerpat sebedůvěru. Navrhovaný přístup vede k tomu vidět v pohybujícím se dítěti myslící bytost, jejíž akce slouží k procvičování ruky i myšlení. Jak vést dítě k samostatnosti? Jde o víc než naučit dítě navléknout si kabát nebo vybarvovat bez přetahování. Ve věku od 3 do 6 let se jeho myšlení utváří právě skrze samostatný pohyb. Tato kniha se obrací k rodičům dětí, které čeká vstup do školy, už chodí do školky Montessori nebo jiné. Kniha je zajímavá také pro ty, kdo tráví čas s dítětem pouze v rámci rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Genevieve Carbone,. Číst Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY