Svíčková jako od maminky: aneb recepty nejen pro diabetiky

Svíčková jako od maminky: aneb recepty nejen pro diabetiky - Vladimíra Havlová, | Jesuslecitona.org

...í, resp. správného stravování, v léčbě diabetu nikdy neztratil význam, a to ani v době pokročilých a sofistikovaných možností farmakoterapie ... Kuchařky pro diabetiky — Kniha.cz ... . Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky Kateřina Štechová, Vladimíra Havlová 356 Kč Babiččiny recepty nejen pro dědečky (6938653742) ... Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky . Kup teď 72 Kč s dopravou 132 Kč . local_offer . ... Kucharka Pro Diabetiky Neuveritelne Recepty Z New York . Kup teď 150 Kč s dopravou 250 Kč . local_offer . Podobné jako Svíčková ... Recepty pro diabetiky - Vyhledávání na Heureka.cz ... . local_offer . ... Kucharka Pro Diabetiky Neuveritelne Recepty Z New York . Kup teď 150 Kč s dopravou 250 Kč . local_offer . Podobné jako Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky Diabetes a sport: Příručka pro lékaře ošetřující nemocné s diabetem 1. typu 364,- Kč Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky ... Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky Štechová Kateřina, Havlová Vladimíra. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Maxdorf. ISBN. 978-80-7345-563-7. EAN. 9788073455637. Počet stran. 318 . Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky (978-80-7345-563-7) Kniha - autor Kateřina Štechová; Vladimíra Havlová, 318 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Význam dietních opatření, resp. správného stravování, v léčbě diabetu nikdy neztratil význam, a to ani v době pokročilých a sofistikovaných ... Vydavatel.sk Knihy Populárno-náučná pre dospelých Kuchárky a nápoje Diéty Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky. Akcia. Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky. Kuchařka pro diabetiky. Vladimíra Havlová ... 280 Kč. Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky. Vladimíra Havlová ... které využijete nejen při nakupování na našem eshopu. Registrace přes formul ář Zrychlená registrace přes facebook ......

INFORMACE

AUTOR
Vladimíra Havlová,
DIMENZE
5,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Svíčková jako od maminky: aneb recepty nejen pro diabetiky.pdf

POPIS

Význam dietních opatření, resp. správného stravování, v léčbě diabetu nikdy neztratil význam, a to ani v době pokročilých a sofistikovaných možností farmakoterapie. Naopak - dodržování dietních doporučení je podmínkou toho, aby farmakoterapie byla úspěšná. Není tajemstvím, že nemalé procento nemocných s diabetem dietní opatření nedodržuje, přičemž důvodem bývá často fakt, že tradiční způsoby stravování pro diabetiky nekladly důraz na chuť a pestrost pokrmů. Naše přední expertka v oboru diabetologie prof. MUDr. Kateřina Štechová, Ph.D., spolu s diabetologickou dietní sestrou Bc. Vladimírou Havlovou připravily velmi užitečnou a srozumitelnou publikaci, která má pomoci nemocným s diabetem a jejich rodinám se správným stravováním při diabetu. První část knihy. přehledně a jednoduše vysvětluje principy stravování u diabetu, hlavní část je pak věnována receptům. Kniha nepochybně osloví nejen pacienty, ale také lékaře, kteří tak získávají důležitý nástroj pro zlepšení edukace svých nemocných.

Chcete si přečíst knihu?Svíčková jako od maminky: aneb recepty nejen pro diabetiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimíra Havlová,. Číst Svíčková jako od maminky: aneb recepty nejen pro diabetiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY